Erkeklere Sevgililer Günü Sürpriz Önerileri

Uzun yıllardır devam eden çalışmalar sonrasında, Sevgililer Günü, doğum günü, tanışma yıl dönümü, evlilik yıl dönümü gibi kelime ve kelime gruplarının, erkek bireyler üzerinde irritasyon yarattığı tespit edilmiştir. Şaka şaka bu tespite bizzat kendimiz, gözlemlerimiz sonucunda ulaştık.
Sevgililer Günü haftasını kazasız belasız atlatabilmeleri için, erkeklere yardımcı olacak yazımızı takdim ederiz.

Erkekler,

aaYapmayın:
Sinema perdesine onu ne kadar çok sevdiğinize dair bir film yansıtmayın. Bırakın bazı şeyler özel kalsın. Ona olan sevginizi siz sık sık dile getirirseniz, onu dünyanın en mutlu kadını yaparsınız.
Yapın:
Gündelik şeylerden konuşurken, “Bi’ saniye, önemli bi’ şey söylemem lazım, SENİ ÇOK SEVİYORUM” deyiverin. Sonra da sevgilinizin yüzündeki mutlu-şaşkınlığın fotoğrafını çekin.

 


car_1Yapmayın
:
Pahalı hediyeler almayın. Gidip müzik kutusu da almayın tabii ki ama imkanlarınız ölçeğinde, pırlanta, araba, pahalı cep telefonu gibi hediyeler almayın. Bu özel gün sevgiyi anlatma günü bbsonuçta. Siz sevginizi anlattığınızdan emin olacağınız bir hediye alın.
Yapın:
Ona alacağınız hediyeye, aşk dolu bir kaç cümlenizi iliştirin. Şiir alıntısı yapmayın ama, tam sizin içinizden geçenler neyse onları yazın.

ccYapmayın:
Güzel bir restoranda yemek yiyelim deyip, rezervasyon yaptırmadan restoranın kapısına dayanmayın.
Yapın:
Güzel bir mekan seçin, rezervasyon yaptırın, menüdeki yemeklerin hem size hem de sevgilinize uygun olduğunda emin olun. Vejeteryan sevgiliniz ile et konusunda uzmanlaşmış bir restoran hiç uygun olmaz.


love_1Yapmayın
:
“Sevgililer Günü nedir abi ya, ben yokum öyle işlerde.” demeyin. Sevgi gibi kutsal bir duyguya atfedilmiş bu güzel günü önemsizmiş gibi yapmayın.dd
Yapın:
Sevgililer Günü sizi çok cezbetmese de, sevgilinizi mutlu ediyorsa bir günlük ona ayak uydurun. Belki o da bir gün bir maça gelir sizinle 🙂

eeYapmayın:gisele_1
“Çiçekle böcekle uğraşamam.” demeyin. Zaten çiçek konusunda elinizi hiç ama hiç korkak alıştırmayın. İçinizden gelen her fırsatta çiçek gönderin.

Yapın:
Uzak şehirlerde yaşıyorsanız ve o gün buluşamayacaksanız çiçek gönderin, buluşuyorsanız da çiçeğinizi ellerinizle takdim edin. Çiçekle ilgili şu basit denklemi hatırlayın: Çiçek = Mutluluk.

Kızlar, buraya tıklayıp sizler için hazırladığımız önerileri okuyabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol