Erkeklerin Dikkatini Çekebilecek İlk Mesaj Önerileri

Sohbet konuşmalarına kadın başlayacaksa; erkeğin dikkatini çekecek o ilk sözcükleri, doğru bir kombinasyonla bir araya getirmeyi başarması gerekir. Bunun için geçmiş tecrübelerinizden yararlanabileceğiniz gibi, karşınızdaki erkeğin profilinden de yararlanabilirsiniz. Örnekleri inceleyebilir ve daha yaratıcı mesajlar ortaya çıkartabilirsiniz.
Kadınlar ilk mesajı attıklarında kadınsı olmasına, ilginç olmasına özen göstermelidir. Erkekler, https://www.siberalem.com‘deki ilk mesajlarında daha eğlenceli kelimeler kullanabilirken; kadınların ciddi duruşunu bir miktar koruması gerekebilir.

Klasik İlk Mesajlar

Klasik olarak kadın erkek fark etmeksizin, sohbete selam ile başlar. Bu durum çeşitlenebilir ve “selam n’aber“, “selam nasılsın” şekillerine sokulabilir. Bunun yanında klasik olarak isim verebilir ve “tanışabilir miyiz?” sorusu da yönetilebilir. Tüm bunlar klasik kalıplardır aslında. Bunların devamına kendi cümlelerini ilave ederek, derleyebilir ve tanışmak istediğiniz erkeğe gönderebilirsiniz. Bu şekilde doğal ve dolaysız görüneceksiniz ama ilginç gelmeyebilirsiniz.

MUTLU BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK İÇİN

İlginç İlk Mesajlar

Dikkat çekmek, ilgi uyandırmak ve mesaja cevap yazma zorunluluğu hissettirmek için çok yaratıcı olmalı ve bolca düşünmelisiniz. Önce rahatlamalı ve zihninizde biri sizinle tanışmak istediğinde ne yazmasını beklerdiniz sorusunu netleştirmelisiniz. Bunun beraberinde fikirler bir bir dökülecektir. İlginç tanışma mesajları için karşınızdaki erkeğin profilinden faydalanabilirsiniz. Örneğin; okuduğu kitaplardan birini belirtmişse, kitap üzerinden konuya girebilir ve dikkatini çekebilirsiniz ya da kitabı sizde okuduysanız; kitaptan alıntı yaparak son kısımda kişisel bir soru yöneltebilirsiniz. Aynı yöntemi, filmlerde, müziklerde de kullanabilirsiniz. Yaşadığı şehri belirttiyse ve aynı şehirdeyseniz; şehrin meşhur yerlerinden birinin ilginç bir özelliğini belirterek; belki bir gün orada buluşabileceğinizi soru biçiminde ima ederek yazabilirsiniz. Bunların yanında ciddiyeti çok kaybetmeden ince mizah öğeleri bulunduran mesajlar hazırlayabilirsiniz. Ancak bu tip mesajları hazırlarken alabileceğiniz cevapları da gözden geçirmeli ve aptal durumuna düşmemelisiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol