Erkeklerin Hoşlanmadığı 7 Kadın Tipi

1. Falla burçla kafayı bozmuş olanlar
Falcılara harcadıkları parayla 4 kişilik aile geçindirebilecek, Facebook profili “bilmemkim bacı uygulamasıyla fal baktırdım, çok memnun kaldım ” postlarıyla dolu kadınlar. Bu tip kadınlar burcunu beğenmediği bir erkekle katiyen bir izdivaç düşünemezler. Peki erkekler onlarla bir ilişki düşünüyor mu acaba?

Whats the future

 

2. “Ay ben hiç anlamam”cılar
Bu tarz kadınlar öğrenmekten ve araştırmaktan delicesine korkarlar. Kendilerine gelen bilgi akışını nedense hep minimum düzeyde tutmak isterler. Onlara göre bilim, ekonomi, siyaset, bilgisayar, felsefe, ne varsa erkeklerin alanıdır. Nasıl olsa her durumdan “ay ben x’ten hiç anlamam” kalıbıyla sıyrılabilirler.

iStock_000020623547Small

 

3. Erkek Fatma’lar
Toplumun kadınlara dayattığı kadınlık rollerini reddederler. Bol küfürlü, eyvallahlı, abili konuşmaları, vücut geliştirme ve savunma sanatları gibi sporlarla ilgilenmeleri, futbol fanatiği olmaları, yemek işinden hiç anlamamakla övünmeleri gibi özellikleriyle, her daim “kadın gibi kadın” isteyen erkeklere itici gelmeleri muhtemel kadınlardır.

Smoking Woman

4. Bakımsızlar
Bu haber her ne kadar kadınların hoşuna gitmese de maalesef günümüz toplumunda istenmeyen tüyler hala istenmiyor, dibi gelmiş saçlar ve manikür-pedikürsüzlük kabul görmüyor. Bakımına özen göstermeyen ve fazla kilolarını umursamayan kadınlar erkekler tarafından arzulanmıyor, bizden söylemesi.

iStock_000005472750Small

5. Modayı takip etmek isterken maymuna dönenler
Bihter çantası, Sıla tokası, geyikli tayt, şeffaf sutyen askısıydı derken özbenliklerini kaybeden kadınların da erkeklerin pek hoşuna gittiğini söyleyemeyeceğiz.

summer girl plenty of jewellery beads in hands

6. Yapmacıklar
Takma saçlar, renkli lensler, takma tırnaklar, abartılı estetikler… Yapay gözüken neredeyse her şey erkekler dünyasında out. Dolayısıyla aşırı makyajlı, botoxlu, sahte sarışınların da erkeklerin ilk tercihi olmadıklarını söyleyebiliriz. Yapmacıklığın sadece dış görünüşle sınırlı olmadığını, çocuk taklidi yaparak konuşan kadınların da bu gruba dahil olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Bimbo

7. “Kıskanırım seni ben”ciler
Sevgilisi İTÜ Mezunlar Derneği’nin Makine Mühendisleri buluşmasındayken bile 5 kere arayan, yanında kız olmadığına dair fotoğraf isteyen, her fırsatta sevgilisinin telefonunu karıştırmayı en doğal hakkı gibi gören kadınları da es geçmek olmaz. Son olarak, kıskançlığın dozunu ayarlayamayan kadınlar da erkeklerin hoşuna gitmiyor.

conflict

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol