Eskişehir’de Yeni Arkadaşlıklar

eskisehir arkadas


Eskişehir hakkında neler biliyorsunuz? Eskişehir güzeldir, Eskişehir moderndir, Eskişehir arkadaş canlısıdır… Eskişehir’in güzel tarafları saymakla bitmez… Bu güzel İç Anadolu şehrinde, adeta bir Avrupa şehrindeymişsiniz gibi yaşarsınız. Sosyalleşmek ve eğlenmek için harika bir şehir olan Eskişehir arkadaş bulmak konusunda nasıl derseniz yazımızın devamına buyrunuz…

Gerçek aşkı
kendi şehrinde keşfet!


Eskişehir Arkadaş Bulmak Konusunda Nasıldır?Her yerde olduğu gibi, Eskişehir’de de kullanılabilen arkadaşlık sitesi, birine ilk “Merhaba”yı göndermeniz için harika bir seçenek olacaktır. Böyle sitelerin en büyük avantajı, lokasyona göre insanlarla tanışmanız, size uygun kişilerle bağlantı kurmanız ve tıpkı sizin gibi düşünen kadın ve erkek arkadaşlar bulmanızdır. Arkadaşlık sitesi üzerinden biriyle tanıştıktan sonra, Eskişehir gibi güzel bir kentte nerelere gidileceği konusunda maddelerimizi sıralayalım…

222 Park: Eskişehir’in güzel mekanlarından biri olan 222 Park’ta müzik dinleyip, muhabbet edebilir, yeni tanıştığınız arkadaşınız ile ilk buluşma ya da sonraki buluşmalar için plan yapabilirsiniz. Canlı müziğin olduğu bir güne denk gelirseniz keyfinize diyecek yok.
Varuna Gezgin Cafe Del Mundo: Eskişehir’den doğup, Türkiye’nin büyük şehirlerine yayılan bu gezginci kafesinde dünyanın farklı noktalarına sizi götürecek bir menü ile karşılaşabilir, uzun keyifli bir sohbeti paylaşabilirsiniz. Brahman inancında göğün ve ahlakın tanrısı olan Varuna ve “Dünya” anlamın gelen “Del Mundo”yu kendine isim olarak seçmiş olan mekanı Eskişehir’de sevmeyen yoktur.
–  Leman Kültür: Her zaman yüksek enerji, bol kahkaha, çokça eğlence için Eskişehir arkadaş gruplarının da ilk tercihlerinden olan mekanı, siteden tanıştığınız arkadaşınızla gidip deneyimleyebilirsiniz.
Mazlumlar Muhallebicisi: “İlk buluşmamızı nostaljik bir yerde mesela bir muhallebicide yapalım” derseniz doğru yerdesiniz. Hem nostaljik bir esinti, hem de gerçekten marka olmuş bir mekan… Eskişehir’de olmazsa olmaz mekanlardan.
İncir Waffle: Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım diyorsanız, İncir’e davetlisiniz. İncir’de Eskişehir’in en güzel waffle’larını tadabilir, güzel ortamında keyifli zaman geçirip, arkadaşınızla sohbet edebilirsiniz.

Eskişehir’de hayat güzeldir, hele de Eskişehir’i özel bir arkadaşınızla keşfediyorsanız daha güzeldir. Bizim tavsiyemiz, size uygun kişiyi Eskişehir arkadaş bulma sitesinden bulun ve hem şehrin, hem de bu güzel mekanların tadını o kişiyle çıkarın. Bu güzel ve Avrupai şehirde aşkı yaşamanızı dileriz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol