Evleneceksen Gel!

 

En zor kısmı bu sanıyorsun ya, yanılıyorsun...
En zor kısmı bu sanıyorsun ya, yanılıyorsun…

Harika bir ilişkiniz var ama sevgiliniz uzatmaları uzattıkça uzatıyor mu? İşte partnerinizin sizinle evlenmek için hazır olup olmadığını anlamanızı sağlayacak evladiyelik bilgiler…

Aile üyelerinizi çekiştirmeye başladığında…

Herkes dedikodudan enteresan bir şekilde haz alır, hele de aile üyelerinin dedikodularının yapılması tadından yenmez. Bilmem ne dayınızın görümcesinin başına gelenler hakkında konuşuyor ve konuşmakla kalmıyor bir de fikrini, yorumunu mu ekliyor… Tebrikler, nurtopu gibi evliliğe hazır bir partneriniz var demektir!

Yetiş usta! / Ev pırıl pırıl, keyfim tıkır tıkır!

Evinizdeki minik minik tamirat işleri için usta yerine artık partnerinizi çağırıyorsanız… Partneriniz alet çantasıyla evin içerisinde dolaşıyorsa…

Partneriniz evin içinde harikalar yaratıyorsa, kirli sepetine attığınız kirlileriniz on dakika içerisinde yok olup, dolapta ütülü bir şekilde yerini alıyorsa… Tebrikler, harika bir gelin adayı bulmuşsunuz!

İşte bunu yapma...
İşte bunu yapma…

Playstationıma evet der misin? / Ojelerime yer verir misin?

Artık TV ünitenizde DVD, VCD dışında Playstation sırıtıyor ve dizilerinizi izleyemiyorsanız, evinizin her köşesinde oje, aseton, cımbız bulmaya başladıysanız… Tebrikler, minnoş bir adayı kaptınız demektir!

Afiyet olsun şekerim!

Birbirinizin evinize iyice yerleşmeye başladığınız süreçten sonra yaşanacak en büyük kırılma, partnerinizin evinde yemek yapmaya başlamaktır. Bu adeta bir altın adımdır. Partneriniz evinizde yemek yapmaya başladıysa, bu ilişki gerçekten ileri seviyeye taşınmaya hazır demektir!

Üye olmadan önce
Siberalem’i keşfe çık

Ev toplantıları!

Arkadaş veya aile üyeleriyle yapılan rutin buluşmalar birbirinizin evinde gerçekleşmeye başladığında, düğün planlaması yapmaya başlayabilirsiniz. Artık evliliğe adım adım giden harika ve sağlam bir ilişkiniz var demektir! Bu ve benzeri örnekleri siz de ilişkinizde yaşıyorsanız, en kısa sürede düğün yeri bakmaya başlamanızda fayda var. Partneriniz her an harika bir teklifle gelebilir!

Zodyaklı

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol