Evlilik Sitelerinde Buluşma Teklifini Nasıl Söyleyebilirim?

Evlilik siteleri üzerinden pek çok insan evlenmektedir. Bu sitelerden evliliğe giden yolun en zor adımı ise; sanal ilişkiyi gerçeğe taşımaktadır. Sitede bulunan bir kişi ile tanıştınız, uzun süre konuştunuz ve aranızda bir etkileşim olduğunu hissediyorsunuz. Artık üye ile karşı karşıya gelmek istiyorsunuz. Bu noktada ifade etme şekliniz oldukça önemlidir.

Karşınızdaki kişiyle buluşmak istediğinizi söylemek için belli bir süre geçmesini bekleyin. Henüz tanışalı 1 gün bile olmamışken karşınızdaki insanla buluşmak istemeniz, bu teklifin geri çevrilmesine neden olabilir ve ardından, konuşmanızda bir gerginlik oluşarak, bir ilişkiye başlamanız zorlaşır.

HEMEN ÜYE OL, EŞ ADAYINLA TANIŞ, BULUŞ!

Belli bir süre sohbet ettikten sonra, konuştuğunuz kişi ile aranızda sohbetin çok hoş olduğunu ve bu sohbeti bir kahve içerken sürdürmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Kahve, Türk toplumunda önemli bir yere sahiptir ve yemek teklifinden daha ilgi çekici olacaktır.

Konuştuğunuz kişiyle ortak noktalarınız bulunuyorsa; bu noktalardan yola çıkarak buluşma teklifinde bulunabilirsiniz. Örneğin; edebiyatı seven bir https://www.siberalem.com üyesini, sevdiği bir yazar ya da şairin imza gününe veya dinletisine davet edebilirsiniz. Böylelikle, hem ilk buluşmada ne konuşacağım gerginliği üzerinden atarsınız hem de aranızda güzel bir bağ oluşur.

Bir süre sohbet ettikten sonra, karşınızdaki kişiyi yakından tanımak istediğinizi, böylelikle kendi anlattığı gibi bir insan olup olmadığını görmeyi dilediğinizi belirtebilirsiniz. Ancak, sözcükleri özenle seçerek, yanlış anlamaya yol açamamaya dikkat etmelisiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol