Evlilik Sitelerinde Gizlilik Nasıl Sağlanır?

İnsanlar, evlilik sitelerinde tanıdıkları kişilerle karşılaşmak ve gizliliklerinin ortadan kalkmasını istemezler. Bunun için; gizliliklerini sağlayabilecek yollar aramaktadırlar. Aslında, bazı püf noktalara dikkat ettiğiniz takdirde, gizliliğinizin ortadan kalması, oldukça zordur.

Evlilik Sitelerinde Gizliliği Sağlamak İçin;

https://www.siberalem.com‘da adınızı vermek yerine bir kullanıcı adı seçin ve bu kullanıcı adını kullanın. Her ne kadar sizin adınıza sahip pek çok kişi olsa da, rumuzlar kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

Kendinizle ilgili özel bilgileri, güvenmediğiniz kişilerle paylaşamayın. Nerede yaşadığınız ya da hangi okuldan mezun olduğunuz, ilk aşamada verilmemesi gereken bilgilerdendir. Kendinizi, genel özellikleriniz ile anlatmanız ve konuşmanın ilerleyişine göre daha kişisel bilgilerinizi paylaşmanız doğru olacaktır.

EN GÜVENLİ SİTE BURASI!

Mutlaka güvenilir sitelerde bulunmalısınız. Güvenli olmayan sitelerde, konuşmalarınızın ve bilgilerinizin ifşa edilmesi durumu ile karşılaşma riskiniz bulunmaktadır. Bu riski ortadan kaldırmak için; Siberalem gibi, alanında uzman ve yılların tecrübesine sahip sitelerde, evleneceğiniz kişiyi bulmak için zaman geçirmelisiniz.
Mail adresinizi ya da telefon numaranızı, güvenmediğiniz insanlara vermemelisiniz. Unutmamalısınız ki, sizin basit olarak görebileceğiniz bu bilgiler üzerinden araştırma yapılarak, size ait pek çok bilgiye ulaşılabilmesi mümkündür. Bu nedenle, uzun süre evlilik sitesi üzerinden konuşmadığınız kişilerle, farklı yollarla iletişime geçmeyin.

Üye olurken, her zaman kullandığınız mail adresiniz yerine, yalnızca evlilik sitesine üye olmak yerine alacağınız bir mail adresi kullanın. Böylelikle, gerçek mail adresinize kimsenin ulaşamamasını garantilemiş olursunuz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol