Evlilik Sitesi Üyeleri İçin Eş bulma Tüyoları

Evlilik sitesi, kişilerin hayatlarını geçirecekleri kişiyi bulmak için bir araya geldikleri bir platformdur. Kişilerin aynı amaçla bir araya gelmiş olmaları, ciddi ilişkilerin başlamasına ve evliliğe gitmesini kolaylaştıracaktır. Ancak; size uygun bir eş bulmak için de doğru şekilde hareket etmek de önem arz etmektedir.

Tanıştığınız kişilere, beklentilerinizi konuşmanın fazla ilerlemesini beklemeden belirtmelisiniz. 6 ay içerisinde evlenmek mi istiyorsunuz? Bunu direkt olarak söyleyin ki, kişinin evlilik için düşündüğü zaman 2 yıl sonrası ise; karşılıklı olarak boş yere zamanınızı kaybetmeyin.

EN DOĞRU EŞ ADAYI BURADA!

Her zaman dürüst davranın. Henüz yeni tanıştığınız bir insana, kişisel bilgilerinizi vermek istememeniz anlaşılabilir bir durumdur. Ancak bunu yalan söyleyerek değil, açıkça belirterek yapın. Adınızı söylemek istemiyor musunuz? Rumuzunuzla hitap edilmesini isteyin. Ya da hangi şehirde olduğunuzu, yaşınızı söylemeniz şart değil. Yeter ki açık bir şekilde bu bilgilerin gizli kalmasını dilediğinizi söyleyin.

Üslubunuza dikkat edin. Bir kişinin konuşma tarzı hem kendine hem de karşısındaki kişiye duyduğu saygının en önemli kanıtlarından birisidir. www.siberalem.com‘da konuşmaya mutlaka “siz” hitabı ile başlayın ve “sen” demeye başlamadan önce kişiden izin alın. Size ufak gelebilecek ayrıntılar, karşınızdaki insanın sizinle ilgili düşüncelerini büyük oranda değiştirebilme kapasitesine sahiptir.

Kişiliğinizi ortaya koyarken çekinmeyin. Özellikle erkeklerin büyük bir kısmı, duygusallıklarını ortaya koymaktan çekinirler. Neredeyse tüm erkekler, cesur, güçlü ve cool kişilerdir. Oysa kadınlar duygusal erkeklerden daha çok hoşlanmaktadırlar ve bir erkeğin ağlaması, kadınlar için onların merhametinin bir göstergesidir. Bu nedenle hassas olduğunuz noktalar sizi utandırmasın.

Önceki YazıSonraki Yazı

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol