Güzel Bir Hediyenin Tam Zamanı!

Hediye almak da çok güzel vermek de… Hediye seçerken özenli olmak, herkesin seveceği ve kendinden bir şeyler bulacağı hediyeler sunmak zor ama tatlı bir uğraş. Sevdiklerimizle aramıza epey bir mesafe girmiş olan bu günlerde geçmiş güzel zamanlara dair güzel kareler ne güzel hediye olur. Sosyopix’in birbirinden güzel hediye önerilerinden birisi size ve sevdiklerinize göre.

Sevgimizi ifade etmek için harika bir dönemdeyiz: Anneler Günü! Anneler Günü’nde hem annelerimize hem de tüm sevdiklerimize hediyeler vermek için hazırlıkların tam zamanı. Anılardan oluşan bir Sosyopix paketi annelere ulaştığında yüzündeki heyecanlı mutluluğu görmek ne güzel olurdu.

İşte Anneler Günü’nde sevginizi fotoğraflarla ifade etmek için 4 mükemmel seçim! 

Bu Sevgi Sonsuza Dek Sürsün: Metal Baskılar 

Olağanüstü canlılık ve parlaklıkla eski fotoğrafları bile yeniymiş gibi hazırlayarak hediye edebilirsiniz. İster masada ister duvarında bu sevdi dolu fotoğraflara yer vermek harika. Anneler Günü için enfes seçim. Manevi değeri yüksek ve şık bir hediye. 

Her Yerde Yanında: Pola Kartlar

Anneler fotoğrafları karıştırmayı, seneler önce çekilen fotoğraflara bakmayı çok sever değil mi? Ama o fotoğraflar yıllar sonra deforme olur, eskir ve yıpranır. Bu fotoğraflar ise bambaşka. Bu fotoğraflar uzun seneler boyunca aynı kalıyor ve her bakışta sevdiklerini mutlu etme özelliği taşıyor. İster bir mıknatısla dolaba yapıştır ister mandalla iple duvara as. 

Kalpleri Isıtan Mutluluk: Ahşap Kare Çerçeve

Bu güzel çerçevelerin hem retro bir havası var hem de modern. Tıpkı eski Türk filmlerindeki dekorlar gibi. Duvarda da sergilenebilen bu çerçeve sevdiklerinizin evinde dekorasyonunu tamamlayacak bir parça! 

O Güzel Günlere Selam: Anı Kitabı

80 ve 90’lı yılların vazgeçilmezi scrapbook geri dönüyor duygular da sanki o yıllardaki gibi samimi bir şekilde ifade ediliyor. Annelere tüm duygularınızı bu fotoğraf albümü kitapla yazabilirsiniz. Bir ömür anlamını yitirmeyecek bir hediye.

Hadi şimdi Sosyopix‘e, anılara dokunmaya…

Özlediğimiz o günlere yolculuğa çıkmak ve o günlerden hediyeler oluşturmak… İşte bu eşsiz ve çok kıymetli bir hediye vermek şekli.

Anneler Günü hediye seçenekleri için buraya tıklayın.

Aşk Burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol