Hoş Geldin Aşk!

 

Malum yaz öncesi hazırlık sürecidir Mart ayı, baharı ufaktan müjdeler ama alttan alta da kışın henüz gitmediğini unutturmaz da! Mart ayı benim için tam anlamıyla aşk ayıdır! Herhalde genimde kedilik falan olsa gerek, her yılın Mart ayında hormonlarım aşkı müjdelercesine coşkulu bir şekilde yükselmekte!

Aşk harika bir şey ya insanı kesinlikle güzelleştiriyor. Ben ne zaman aşık olsam olduğumdan daha bakımlı, daha iyi görünmeye başlıyorum. Eee malum mutluluk hormonları görevi devralıp şirinler melodisi ile ortalıkta dolaşıyor. Bir nevi cilt bakımı gibi bir şey aşk! Aşk baya sağlığa faydalı bir şey! Lakin kimi insan mutluluktan aşktan çok fena yemeğe abanıyor işin o kısmı sakat! Aşık olup 10 kilo alan adam tanıyorum, aşktan şiştim diyor! Neyse ki ben aşık olunca ekstra zayıflayanlardanım, boğazımdan bir şey geçmiyor!

Aşkın faydalarını saydım da saydım, zararı neredeyse hiç yok! Zararı olan ayrılık! Ona da çok takılmamak gerekiyor, o da aşk kadar tabii bir süreç! Biz ayrılığı rafa kaldırıp aşka dönersek eğer, beynimizin içinde çalan Nil karaibrahimgil şarkılarının ritmine kendimizi kaptırdığımızda her şey şahane olacaktır!

Bu hafta aşka hazırlanan iki kişiye harika bir cilt bakımı hediye etmek istiyorum. Nişantaşı La Vie Beauty’de cildinizi bahara ve de aşka hazırlamak için yapmanız gereken tek şey bana en sevdiğiniz aşk şarkısını yoruma yazmak olacak. Benimkisi Nil Karaibrahimgilciğimin neşe dolu HE-MAN şarkısı olsun!

Yarışmaya katılmak buraya, Siberalem’e üye olmak için buraya tıklayın! 

Zodyaklı

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol