Hoşgeldin 2017!

Bir yıl daha geçti gitti, toplumsal olarak gerçekten müthiş acılar çektiğimiz korkunç bir yıldı… Ama umarım bireysel olarak herkes 2016’yı güzelliklerle anabilir. Aslında her senenin kendine has bir ruhunun olduğuna inanlardanım. Hani bir sene bir şey olur ve herkesin sevgilisi olur, bir başka sene tanıdığınız bütün insanlar güzel işler bulmuşlardır. Belki bu astrolojik bir şeydir belki de tamamen benim uydurmamdır ama ben böylesine saçma ve çocuksu bir şeye inanıyorum.

takvim2016 yılı da bu ruha sahip yıllardan biriydi. Satürn yılı mıydı artık yoksa başka bir şey mi bilemiyorum ama benim için kesinlikle ders çıkarmak yılıydı diye bilirim. Üstelik ne garip çevremde tanıdığım herkes kendine bir şeylerden büyük dersler çıkardı. Yine de ben o kadar zalim olamayacağım bireysel olarak harika bir yıl geçirdim. Fakat toplumsal olarak son altı aydır herhalde hepimiz her gün ağlıyoruzdur.

2017 nasıl olacak? Bireysel olarak ders çıkarmaya devam ettiğimiz bir yıl mı olacak? Yoksa hepimiz aşık olup, müthiş işlerde çalıştığımız mutluluktan elimizi kolumuzu nereye koyamayacağımız bir yıl mı olacak? Dilerim öyle olur… Bu hafta Sosyopix‘ten 2 kişiye 2016 yılına ait en güzel fotoğraflarını hediye ediyorum. Yapmanız gereken tek şey 2016’da başınıza gelen güzel bir şeyi yazmak, aşık mı oldunuz, evlendiniz mi, iş mi buldunuz yoksa çocuğunuz mu oldu kısaca yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Yorum yazanlar arasından seçeceğim 2 kişi, Sosyopix’ten 50 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

Herkese güzel bir yıl dilerim…

Aşk burada!

Zodyaklı

Üye olmadan önce
Siberalem’i keşfe çık

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol