İkizler Burcu Kadını

İkizler ve yükselen ikizler

21 Mayıs – 21 Haziran


İkizler burcu kadınını tanımak hiç zor değil… Çevrenizdeki zeki, işleri yoluna koymasını bilen, espiri yeteneği gelişmiş, meraklı ve ilgili, iletişim konusunda güçlü, akıl ve mantıkla işlerini çözen bir kadın görürseniz, ona rahatça sorabilirsiniz “Burcunuz İkizler mi?” diye 🙂 Zira İkizler burcu kadını böyle dolu dolu bir insandır. Bir İkizler burcu kadını ile birlikte olmak, size onlarca yeni kapı, ilgi alanı ve bakış açısı verecektir. İkizler burcu olan bir kadınla tanıştıysanız ya da hayatınızda İkizler burcu kadını varsa, okumaya devam edin, size onu yakından tanımanız için detaylar ve mutlu bir ilişki için tavsiyeler vereceğiz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!


IKIZLER
İkizler Burcu Kadını ile Birliktelik Nasıldır?

– İkizler burcu, iletişim ve zekanın temsilcisi Merkür’ün yönetimindedir. Haliyle, İkizler burcu kadını kuvvetli iletişim becerileri ile dikkat çeker. Onunla doygun bir sohbete dalabilirsiniz. Sohbetin derinliği biraz da sizin elinizde, araştırmacı ve meraklı İkizler burcu kadının sorularına hazır olun.
– İkizler burcu kadını değişkendir… Mutluyken, aklına gelen ya da dikkatini çeken bir şeyle ilgisi dağılabilir ve mutlu havası yerini mutsuz bir hale bırakabilir. Çabuk sıkılan, dikkatini toplamakta zorlanan bir burç karakteri ile karşı karşıya olduğunu unutmayın ve ona hitap eden bir yaklaşımda olun deriz.
– İkizler burcu kadını, rengarenk bir dünyada yaşar. 10 parmağında 10 marifet vardır ve onunla birlikte olmak bu sebeple güzeldir. Size sürekli yeni deneyimler için fırsat verir, bir gün enfes yemekler, bir gün inanılmaz edebiyat sohbeti ile aklınızı başınızdan alır. Karşısında da kendisi gibi dolu birini görmeyi elbette ister, bizden söylemesi.
– İkizler burcu kadını, eğer kıskanç biriyseniz, sizi biraz düşündürebilir. Çünkü İkizler burcunun genel özelliklerinden olan kuvvetli iletişim becerisi çevrelerinde çokça insan olmasına neden olacaktır. Yine de şunu bilmelisiniz ki, bu konuda kıskançlık yapmak, İkizler burcunun karakterine direkt müdehale olacağı için bundan kaçınmalısınız. Bu ilişkiye zarar verecek bir sorgulama olur.
– İkizler burcu kadını, sıcak ve samimi tavrını tüm ilişkilerinde yaşatır. Ailenizle tanıştığında herkesle anlaştığını gözlemleyebilirsiniz, ya da iş arkadaşlarınızın onu hiç yadırgamadan hayatlarına sokması size alışılmadır gelebilir. Ama İkizlerin büyüsü de bu samimiyet ve sıcaklığından geçer…

İkizler Burcu Kadını ile İlk Buluşma,

– İkizler burcu kadının, çok yönlü ve eğlenceli bir tarafı olduğunu unutmayın. Onunla ilk buluşma için büyük bir lunapark ya da keyifli bir yürüyüş ideal olabilir.
– İkizler burcu kadını, dikkat çekici olmayı ve farklı deneyimleri sever. Yeni bir sergi, şehirde yeni konser ya da etkinlik, ilk buluşma için ideal seçim olacaktır. İlk buluşmanızda güzel bir gün geçirirseniz, devamı hakkında olumlu düşünmeye başlayabilirsiniz.
– İkizler burcu kadını, kalabalığı, insanlarla iç içe olmayı, farklı yerleri, yemekleri, ortamları görmeyi ve denemeyi sever. İlk buluşma için bunları aklınızda tutabilirsiniz.
– İkizler burcu kadınının yüksek ihtimalle sevmeyeceği şeylere gelecek olursak, kalbine giden yolun “akıl”dan geçtiğini unutmaktan bahsedebiliriz. İletişim kurmak yerine, zorla bir tercihe yönlendirilen İkizler kadını olumsuz reaksiyonlarını size zaten yansıtacaktır.

İkizler burcu kadının neşesi, hoşsohbet olması, sıcak kanlılığı sizin yaşam akışınızı değiştirebilir. Onu tanımak için biraz uzun zamana ihtiyacınız da olabilir. Ama bilesiniz ki, onu tanımak asla pişmanlık değildir…
Siberalem’de İkizler burcu kadını ile tanışma şansınız her zaman var, arama seçeneklerini kullanmayı ihmal etmeyin 😉

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol