İlişkide Taktik Yapan 5 Erkek Tipi

Erkekler, yolunda giden bir ilişkiyi  heyecanlı tutabilmek ya da kadınları kendilerine bağlayabilmek adına  birçok taktik uygularlar. Sevgilinizin taktik yapıp yapmadığını anlamanız için 5 taktikçi erkek tipini  sıraladık.

tumblr_mw68927OrR1sqczbwo1_500

1. Geçmişinizle ilgilenmiyormuş gibi yapan erkek

Bu tarz bir erkek eski sevgilinizle ilgili ayrıntıları hatırlamıyormuş gibi yaparak onu kafasına takıyor olduğu gerçeğini maskelemek ister. Örneğin adı “Salih” olan eski sevgilinizine dair her türlü Google araştırmasını yapmış da olsa ondan kasıtlı olarak  “Semih” diye bahsedecektir.

2. Mesajlara geç cevap veren erkek

Mesajlarınıza saatler sonra cevap veren bir erkeğin bunu kasıtlı olarak yapıyor olma ihtimali vardır. Mesajları hemen yanıtlamamak onun size kendisini daha cool ve meşgul göstermek için geliştirmiş olduğu bir taktiktir.

3. Başka kadınlara olan beğenisini devamlı dile getiren erkek

Yanınızdaki erkeğin her güzel kadına dair görüşlerini belirtmesi ve aldatmak konusunda espriler yapıyor olması ille de öyle bir niyeti olduğunu göstermez. “Kaçan kovalanır” felsefesini benimsemiş erkekler, böyle davranışları kendilerini sevgililerine cepte göstermemek adına bir taktik olarak sergileyebilirler.

4. Sudan sebeplerle kavga çıkartan erkek

Bu tarz bir erkek ilişkide huzurun bir süre sonra sıkıcı olabileceğini düşündüğünden sudan sebeplerden kavga çıkarmak için fırsat kollayacaktır. Yine aynı sebepten ötürü “aşkım, hayatım” gibi sevgi kelimelerini kullanmaktan mümkün olduğunca kaçınan bu erkek tipi  bu taktik sayesinde ilişkide monotonlukla mücadele edebilmeyi hedefler.

5. Etraftaki tüm yakışıklı erkeklerin karizmasını çizmeye çalışan erkek

Bu türden bir erkek etraftaki  tüm yakışıklı erkekleri sizin gözünüzde düşürmeyi amaçlar. Kendisi ancak yakışıklı iş arkadaşınızın resmini Photoshop ile gülünç hale getirip size yolladıktan sonra rahat bir nefes alabilir çünkü artık ona her bakışınızda o resmi hatırlayacağınızdan emindir. Aynı şekilde herhangi bir erkeği sizden kıskanıyor olduğunu söylemesinin o erkeğin değerini sizin gözünüzde artıracağını bildiğinden size onun devamlı kötü yönlerinden bahsetme yoluna gidecektir.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol