İlişkileri Kategorize Ediyoruz!

İlişkinizin türünü hiç merak ettiniz mi? Acaba hastalıklı bir ilişkinin içerisinde misiniz yoksa mükemmel aşkı çoktan yakaladınız mı? Seçin, beğenin, alın… Bakalım hangisi size göre?

“Birbirimize iyi geliriz” türden ilişki

Genellikle çiftler uzun süreli yeni ilişkilerinden çıkmış ve bekarlıkla, konforun arasındaki o ince çizgide sıkışıp kalmışlardır. Birbirinizi pek umursamazsınız, büyük sözler ya da tatil planları yapmadığınız daha çok eski sevgilinize uzun mailler attığınız ilişki türüdür.

“Ne seninle, ne de sensiz” türden ilişki

Bu tip ilişkiler kaostan beslenen ilişkilerdir. Sevgilinizle uzun süredir “biz neyiz” tartışmasının içerisine girersiniz. Birbirinizi sürekli yanlış anlar ve büyük bir iletişim sorunu yaşarsanız. Onsuz daha iyi olacağınızı düşünüp onsuz olduğunuzda kahrolduğunuz saçma sapan bir ilişki türüdür. Genelde çiftler yoğun egoya sahiplerdir.


Widget not in any sidebars

“Peki ben şimdi ne olacağım” türden ilişki

Genellikle uzun ilişkilerin uzatmaları oynandığı türden ilişkilerdir. Partneriniz artık size heyecan vermiyor ve siz dış dünyayı görmek istersiniz. Ama dış dünya sizi korkutur ve partnerinize bağımlı hale gelmişsinizdir. Genellikle çocukluk aşklarının düştüğü türden ilişkilerdir.

“Kademeli kölelik” türünden ilişki

Genellikle çiftlerden birinin diğerine olan düşkünlüğü göze çarpar. Partnerinize bağımlısınızdır ve onun hayatını kolaylaştırırsınız. Ya da bunun tam tersi partneriniz sizin hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Bir tür asistanlık yapılan ilişki türüdür.

“Kafamız rahat” türden ilişki

Çift birbiriyle iyi anlaşmaktadır. Entel dantel görüşleri olabilir. Birlikte düğün yapmak hayali yerine dünyayı gezme hayalleri vardır. Aslında mükemmel bir ilişkidir ta ki çiftlerden biri çocuk isteyene kadar…

 

Mükemmel ilişki…

Genellikle bütün saydığımız ilişkilerin hepsi mükemmeldir. Herkesin ilişkisi mükemmeldir. Yalnızca zaman zaman ruh halimiz mükemmel olmaz. İlişkinize sevgiyle sahip çıkabilirsiniz.

 

 

Benden bu kadar. Şimdi size iş düşüyor ve adres burada.

Zodyaklı

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol