İnternet Profiline Çeki Düzen Verme Zamanı!

Profilin Nasıl Görülmeli?

Malum konumuz aşk olunca arayışımız asırlardır sürüyor. Adem ile Havva’dan bu yana bizler aşkı aramaya devam ettik. Nihayet teknoloji gelişti ve Siberalem.com bize kolaylık sağladı, aşkı ayaklarımıza getirdi. Peki aşkı ararken, bizi bulmalarını nasıl sağlarız? Profillerimiz ne kadar doğru adamı bulmaya yönelik! İşte şimdi profillerimizi mercek altına alma zamanımız geldi!

Önce dış görünüşümüzü toparlayalım!

İtiraf edelim hepimiz birer selfie manyağıyız! Çünkü kendi görüntümüze bakarken en güzel nasıl göründüğümüze yine kendimiz karar veriyoruz. Ama profillerimizi selfilerle doldurmak çok da doğru değil. En sevdiğiniz selfi görüntülerinizden birkaçını seçin ve sonrasında biraz endamınızı gösterecek fotoğraflarınıza yer verin. Özellikle gülümseyen fotoğraflarınızı seçin ve ördek dudak  yapmaktan kesinlikle sakının! Unutmayın karşı cins her zaman pozitif olanı seçecektir, suratsız fotoğraflarınızı ortadan kaldırın! Yerine 32 dişinizi gösterdiğiniz fotoğraflarınıza yer verin!

Üye olmadan önce
Siberalem’i keşfe çık

Ben kimim?

Profillerimizde kim olduğumuzu özet geçen yazılara uzun uzun arayışlarınızı yazmanıza gerek yok. Benmerkezci davranmaktan kaçının! “Ben adamı üçle çarpar, beşe bölerim” mantığından uzaklaşın. Karşınızda sizi hiç tanımayan biri varken bu kadar agresif girişler, size yaklaşılmasını engelleyecektir. Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri yazmak yerine yapılmasını istediğiniz şeyleri yazmayı tercih edin. Mesela “Gezmeyi ve eğlenmeyi çok severim, en sevdiğim çiçek nergis ve en çok deniz kenarına gitmeyi severim, güven benim için çok önemlidir, insanlara güvenmekten asla vazgeçmem!” Elbette, bu örnekteki gibi dümdüz ruhsuz bir şekilde yazmayın. Ama size yapılmasını istemediklerinizi yazmak yerine yine yapılmasını istemediklerinizi daha olumlu bir hale sokarak anlatabilirsiniz. “Beni aldatmademek yerineBen sadakatten keyif alan bir insanım” demek aynı mesajı daha olumlu şekilde verecektir.

Gülümse!
Gülümse!

Peki kimi arıyorum?

Aslında ilk tanışmaların hepsi yüzeysel olsa bile derinliklerimizde ruh eşlerimizi arıyoruz. Hormonlar aşkı sağlar ama günü geldiğinde hormonlar artık aynı etkiyi vermediğinde, savaş filmi izlemekten keyif alan bir adam ve romantik komedi filmlerinde ağlayan bir kadın olarak hayatınıza birlikte devam etmeye çalışırsınız. Bu yüzden profillerinizde sevdiğiniz her ilgi alanınızı ekleyin. Aklınıza gelen her filmi, her aktiviteyi yazın. Ve asla olmadığınız biriymiş gibi davranmaya çalışmayın. Astrolojiyi seviyorsanız, burçlarla ilgilendiğinizi belirtin sırf karşınızdaki küçümseyecek diye inanmıyormuş gibi davranmaya çalışmayın!

Sınırları belirlemek!

Her zaman harika insanlarla tanışmıyoruz. Kendi doğrularımız, kendi değer yargılarımız var elbette. Ama asla unutmayın sizin değer yargılarınız olduğu gibi karşınızdaki insanın da değer yargıları olacaktır. Bunun sizinkine benzemiyor oluşu değersiz olduğu manasına gelmez. Karşınızdaki sınırlarınızı zorladığında ona bir şeyler öğretmeye çalışmakla, kendi değer yargılarınızı empoze etmeye uğraşmakla vakit kaybetmeyin, sınırlarınızı belirleyin ve arayışınıza devam edin!

Unutmayın doğru profille, gerçek aşkı yakalamak mümkün! O halde çok beklemeden www.siberalem.com’a gelin…

Zodyaklı

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol