İstanbul’un Tadını Sevgilinizle Çıkarın!

istanbul kız arkadaş

İstanbul’da yaşayan Siberalem takipçileri buraya! Sizler için Zomato ile el ele verdik ve İstanbul’da kız arkadaş ile gidilecek keyifli mekanlardan birkaçını derledik. Sonuçta İstanbul kız arkadaş ile zaman geçirmek için harika bir şehir ve siz de bu şehrin tadını en iyi şekilde çıkarın!


İstanbul Kız Arkadaş ile Gidilecek Harika Mekanlara Sahip


İlk buluşma önemlidir, bunu hep söylüyoruz… O günü unutulmaz yapmak için neler yapmalı? İstanbul’da kız arkadaş ile romantik bir ilk buluşma için tercih edebileceğiniz mekanları mı arıyorsunuz? O zaman önerilerimize kulak verin: Aşşk Kahve, 360 İstanbul, Divan Brasserie, La Maison Restaurant, Lacivert Restaurant… İlk buluşmanın tadını çıkarın!


– İstanbul’un her yerinde güzellikler, keyifli mekanlar çıkıyor. Hele de Karaköy, popülaritesini hiç yitirmeyecekmiş gibi… Kız arkadaşınız ile Karaköy’de kahve keyfi yapmak isterseniz, işte önerilerimiz: Press Karaköy, Ben Coffee Roasters, Mums Cafe, Noir Pit Coffee Co., Mahalo Coffee Shop. Unutmayın, bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır 😉


– Cheesecake hayatımıza iyi ki girdi. Her ne kadar şerbetli tatlılar kültürümüzün vazgeçilmezi olsa da böyle değişik tatlar da aranıyor. İstanbul’da kız arkadaşınıza güzel bir cheesecake ile sürpriz yapmak isterseniz duraklar şuralar olabilir: Maria’s Cheesecake, Bi Nevi, Remy’s Cafe, Pastel İstanbul,  Cheesecake Passion. Şimdiden afiyet olsun!


– İstanbul, birçok şeyi bir arada sunan AVM’ler ile dolu. Siberalem gibi arkadaşlık sitesinden tanıştığınız kız arkadaşınız ile City’s gibi bir AVM’de de keyifli zaman geçirebilirsiniz. Gezmekten yorulup, yemek için mola verebileceğiniz bazı noktalar şuralar olabilir: Big Chef’s, Sosa, Balık Ev, Wagamama, Selamlique. Keyifli bir ilk buluşma olsun 🙂


– İstanbul kız arkadaş ile kahvaltı etmek için harika kahvaltıcılarla da dolu. Hele de Beşiktaş’takiler apayrı efsane. İşte Beşiktaş’taki en sevilen kahvaltıcılar: Siyah Cafe & Breakfast, Renkli Limon, Bi Kahvaltı, Ferda, Antika. Kahvaltı candır!


– Tarihi Yarımada’dan bahsedetmeden olmaz! Gördüğünüz gibi İstanbul kız arkadaş ile yapılacak aktiviteler açısından çok zengin bir kent… Balat’ın romantik mekanlarından, Cooklife, Cumbalı, Balaturca, Cibalikapı Balıkçısı, Dükkanım Nicomedian yorulduğunuzda dinlenmeniz için harika yerler.

İstanbul’un zengin ve eşsiz dokusunu kız arkadaşınızla keşfetmek harika olacaktır. Aşk nerede diyenleri ise buraya davet ediyoruz.

İlgili Yazılar

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol