Neden İzmir Arkadaş Bulmak İçin Doğru Yer?

İzmir, güzel İzmir… Adına şarkılar, şiirler, marşlar yazılmış güzel şehir… İzmir arkadaş canlı, sevgi dolu, eğlenceli, sürprizlere açık bir şehir. Bu da İzmir’i en sevilen şehirlerden birisi yapıyor işte. İzmir arkadaş bulmak için de harika bir yer! Hem kadınlar hem de erkekler sıcak kanlı, samimi ve modern… Bu da İzmir’i daha Avrupai bir şehir haline getiriyor.

Peki, Neden İzmir Arkadaş Bulmak İçin Doğru Yer?

İzmirli üyelerimize sorduk ve onlardan gelen cevapların bir kısmını sizlerle paylaşmak istedik. Çünkü, İzmir’de yaşıyorsanız zaten bilirsiniz ama İzmir’e yeni taşınmışsanız bu bilgiler sizin için çok değerli olacaktır.

“İzmir, Türkiye’nin California’sı diyebilirim. Upuzun yaz günleri, Kordon’da zaman geçirmek, Kıbrıs Şehitleri’nde takılmak kaç şehirde yapabileceğiniz şeylerdir ki? İzmir’i seviyorum çünkü doğası güzel, havası güzel, ortamı güzel… Buraya yeni taşınanlara diyeceğim şu ki, bol bol gezin, yürüyün, eğlenin.”
Bülent E. 29

“İzmirli doğulmaz, İzmirli olunur, diyenlerdenim ben. 16 sene önce üniversite için geldim buraya. Pek çok okul arkadaşım İstanbul ya da Ankara’ya taşındı ama İzmir’in büyüsü beni öylesine etkiledi ki, başka bir yerde yaşamayı hayal bile edemem. İzmirli oldum artık, başka şehirde yaşayamam. İzmir’i seviyorum çünkü gecesi ayrı, gündüzü ayrı güzel; insanı ayrı, doğası ayrı güzel; yeme-içmesi ayrı, gezip tozması ayrı güzel…”
Elif K. 34

“Biz aileden İzmirliyiz. Aileden çok az İzmir dışında yaşamaya karar veren vardır. Ama tabii ki, huzur ve sakinlik arayışıyla İzmir’e gelen çoktur. Taşınmak istediği şehir İzmir olan insanlara bakıyorum, neden diye soruyorum ve hep aynı cevaplar; huzur, sakinlik, eğlence, güzel hava, güzel şehir, güzel insanlar… Valla İzmirli biri olarak hepsine katılıyorum. Burası gibi olamaz başka yerler. Yeni insanlarla tanışır, çok eğlenir, çok mutlu olursunuz. Bizim kafada olanları bekleriz ;)”
Murat Mert K. 33

“Hayatımı değiştiren şehir İzmir diyebilirim. Çalıştığım şirket beni buraya gönderdiğinde, İstanbul’dan nasıl ayrılırım diye dertleniyordum. Tanıdık ettik kimsem yoktu. İş yoğunluğu arasında da çok sosyalleşemedim yalan yok. Hayatımda ilk kez, çok ön yargım olmasına karşın burada arkadaşlık sitesine üye oldum. Şimdiki nişanlımla Siberalem’de tanıştım. Nişanlımla tanıştım, ailesini çok sevdim, buralı oldum resmen. İzmir hayatımı değiştirdi. Çok mutluyum. Çocuklarımızı da burada büyütmek istiyoruz. Teşekkürler İzmir, teşekkürler Siberalem…”
Aysun & Mehmet 

“İzmir arkadaş bulmak için neden doğru yer, size kendimce anlatayım. Çünkü bu şehrin insanı yüzyıllardır farklı ülke ve şehirlerin insanlarıyla ilişkiler halinde olmuştur. Bakın Selanik için İzmir’in ikiz kardeşi derler. Civar şehirler İzmir’i severler, başka yerlerde olan rekabet burada yoktur. Burada her şey tatlıya bağlanır. İzmir, mutlu insanların güzel şehridir. Eh bu insanlarla da arkadaşlıklar kurmak hiç zor değildir.”
Mehtap H. 37

İşte üyelerimizin İzmir hakkındaki yorumları böyle. İzmir arkadaş bulmak için iyi bir yer demiştik. Nedenini  de hep birlikte öğrenmiş olduk… Herkesi mutluluğa davet ediyoruz.

Peki İzmir’de mutlu bir arkadaşlık kurmak için ne yapmalı?

*İzmir arkadaş bulmak için harika bir şehir. Bir izmir arkadaşlık sitesine üye olup, hemen yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

*İzmir arkadaş ortamları için harika mekanlarla dolu. Birini seçin ve arkadaşlarınızla uzun uzun zaman geçirin.

*İzmir arkadaşlık sitesi deyince akla gelen Siberalem gibi platformları mutlaka deneyin.

*Keyifli bir kent olan izmir sohbet arkadaşı olan herkesin keyifli yaşayacağı bir yer.

*Yeni bir arkadaş bulmanın en mantıklı yollarından biri olan izmir arkadaşlık siteleri çok doğru tercih olacaktır.

Güzel bir arkadaşlık kurmak ve geleceğe umutla bakmak zor değil. İzmir arkadaşlık bağlarınızın güçleneceği şehir olabilir.

Aşka şans ver!

Gerçek aşkı
kendi şehrinde keşfet!

Önceki YazıSonraki Yazı

1 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol