Kadınlar Artık Geek Erkek Seviyor

tbbt4cc50409

Evet beyler, müjdemizi isteriz; çünkü artık sporcu erkek- sarışın pompon kız ilişkisi tarih oluyor. Pompon kızı siz mi kapmak istiyorsunuz? O halde hemen koyun o dambılları yere ve gidin biraz programlama dili falan öğrenin. Çünkü geek yani bazı spesifik alanlara (özellikle entelektüellik, elektronik aletler, bilim, oyunlar, çizgi romanlar, bilim-kurgu) kendilerini adayarak belli konularda uzmanlaşmış erkekler günümüzde kadınların yeni gözdesi.

Kadınlar neden onları tercih ediyor?

1. Güç onlarda! Artık güçlü olmak biseps şişirmek değil, toplumu ve yaşam tarzımızı şekillendirme kabiliyeti üzerinden tanımlanıyor. Dolayısıyla öyle pek belirgin kaslı bir yapısı olmamasına rağmen, Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg günümüzde oldukça güçlü ve seksi bulunuyor. Anlayacağınız kas gücü out, beyin gücü in!

mzjb

2. Hayatı kolaylaştırıyorlar. Teknolojiyi yakından takip etmeleri ve çevrelerini akıllı cihazlarla donatmaları, birlikte oldukları kadınların da işini kolaylaştırıyor.

3. Club’lara takılmıyorlar. Vakitleri daha çok teknoloji marketlerini dolaşmak, bilgisayar oyunları ya da bilgisayar masalarının altındaki kablolarını düzenlemek gibi şeylerle geçiyor.

4. Genelde efendi çocuklar. Hala bilgisayar oyunlarıyla saatler geçiriyorlar, Magic kartları biriktirip, partilerde süper kahraman kostümleri giyiyorlar. 10’da 9’undan kötülük gelmeyeceğine emin olabilirsiniz.

10345other-4

5. Mükemmeliyetçiler. Araştırmayı seviyorlar ve yaptıkları her işin hakkını veriyorlar.

6. Attıkları mesajlarda bağlaç olan ki’yi ve dahi anlamındaki de’yi bitişik yazmıyorlar. Hatta en ileri seviye dilbilgisi kurallarına bile hakimler.

7. Boş konuşmuyorlar. Tüm vaktini spor salonunda kas yapmakla geçiren bir sevgilinin yüzeysel muhabbetiyle kıyaslandığında çok daha ilginç ve eğlenceli oldukları bir gerçek.

8. Sevdikleri her şeye kendilerini adıyorlar. Çizgi roman koleksiyonunu indexleyip devamlı düzenleyen bir insanın bir sevgilisi olduğunda onu gerçekten önemseyeceğine emin olabilirsiniz.

 

 

 

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol