Kadınlar İçin Flört Sırları 1

man-woman

Aslında hemen her kadın bu yazıda yer alanlardan çok daha fazlasını biliyordur. Biz yine de erkekler hakkında birkaç eğlenceli başlığı da burada sıralamak istedik. Hayatını birleştirmek için uygun bir erkek arayan bayanlar belki bu konuda biraz daha bilgili olmak isterler.

Erkekler kadın konusunda son derece cahildir
İstediği kadar eğitimli olsun, iş bir kadının gerçekten ne istediğini anlamaya geldiği zaman erkeklerin büyük çoğunluğu oldukça bilgisizdir. Bırakın kadınların ima ettikleri şeyi anlamayı, açıkça söyledikleri şeyleri bile görmekte zorlanabilirler.

Erkekler özgürlüğüne düşkündür
Her erkek için bu kavram farklı olabilir ama erkekler genel olarak özgür olmayı severler. Ciddi bir ilişkiye hazır olmayan biri için evliliğe giden yol, özgürlüğüne saldırı olarak algılanır.

Erkekler basittir
Bir çoğunun bildiği en karmaşık oyun bataktan öteye geçmez. Bu nedenle ilişki içinde oynanan oyunları beceremeyebilirler. İster 3 yaşında olsun, ister 73 yaşında her erkek beceremediğinde sinirlenir, arızaya bağlar ve küser.

Erkekler mücadeleyi sever
Erkekler genelde karşısındakini elde etmiş olduğunu hissetmek ister. Çok kolay elde ederse kıymetini bilmez. Çok zorlanırsa da ilgisini kaybeder ve uzaklaşır. Mücadele her zaman için erkeği dinç tutar.

Erkekler karizmatik kadınları beğenir ama!
Erkekler arkadaş canlısı, pozitif ve ilgili kadınlarla birlikte olurlar. İlgisini çekmek için karizmatik olmak ama ilişkiyi sürdürebilmek için alttan almayı bilmek gerekir.

Erkekler kadınların duygu derinliğini anlayamaz
En romantik erkek bile aynı gece izlenen 2. romantik komediden sonra isyan eder. Bir erkeği fazlası ile duygulu şeylerle yüklemek, onun bünyesinde arızalara neden olur. Erkekler hayatın bu denli duygusal tarafları ile çok ilgilenmezler.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol