Kadınlar Neleri Seksi Buluyor?

Kadınlar erkeklerde neleri seksi buluyor? Bu soruyu bir süre önce üyelerimize sormuştuk ve birçok yorum gelmişti. Kadınlar onlara en seksi gelen detayları birer birer anlattılar. İşte kadınlardan erkeklere dair itiraflar…

jim-sturgess--21052013142321


“Bence bir erkeği seksi yapan bol ve rahat görünümlü kıyafetlerdir. Kolları kıvrılmış, ilk birkaç düğmesi açılmış ve pantolonun dışına çıkarılmış bir gömlek bana her zaman seksi gelmiştir. Düşük belli pantolonun üzerinden görünen boxer’ın da hakkını yememek lazım tabii. 🙂 ”

Derya (24)

“Olgun tavırlı, güven veren ve evlilik lafı duyunca suratı allak bullak olmayan bir erkeğin çocuklarla  iyi geçindiğini gözlemlemek bence kesinlikle çok seksi.”

Tülin (32)

“Yüzme ya da kürek sporlarından biriyle ilgilenen  erkekleri genellikle seksi buluyorum. Geniş omuzlu ve hafif kaslı sporcu bir erkeğin sadece üstünü çıkarması bile aklımı başımdan almaya yetiyor.”

Hande (30)

“Sempatik ve duygusal davranışlarda bulunan bir erkek benim için aynı zamanda seksidir de. Örneğin ben uzaktayken saç tokamı bileğine takıp aylarca çıkarmaması ya da bana ait bazı eşyaları saklamak istemesi o erkeği benim için oldukça seksi hale getirir.”
Dilara (23)

“Bir enstrümanı iyi bir şekilde çalıyor olması bence erkekleri seksi kılan unsurların başında geliyor. İyi bir müzik kulağı olması, iyi şarkı söyleyebilmesi hatta gitarını akord ederken penayı ağzında tutması gibi küçük bir detay bir erkeği oldukça seksi gösterebilir. Ancak seksi olmak için çok fazla çaba gösteren bir erkeğin bu konuda pek şansı olmadığını düşünüyorum.”

Burcu (30)

“Kötü çocuk imajına sahip olması, rahat tavırları, vücudundaki bir kesik izi ya da kol veya bacağında güzel bir dövme bulunması kim ne derse desin erkeği seksi yapan detaylar arasındadır.”

Simla (27)


“Entelektüel olması, her konuda bir şeyler biliyor olması; müzik, sinema, edebiyat, yemek, şarap ve giyim kuşam konusunda zevkli olması bence bir erkeği seksi kılan en önemli özelliklerdir.”        

Elçin(29)

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol