Kadınları Etkilemek


“Kadınları Etkilemek” dosya konumuzun sıradaki maddesi, Sohbet Tarzımızla Kadınları Etkilemek… Dünyada çok istisnai canlılılar hariç, bütün canlılar dişisi ve erkeği ile varlar. Kadınları etkilemek ise, tüm türlerin soylarının devamı için kaçınılmaz bir davranış. İşin bilimsel tarafını bir kenara bırakalım ve hemen canlı sohbette kadınları etkilemek için neler yapılabileceğine biraz göz atalım…


Sohbet Tarzımızla Kadınları Etkilemek Mümkün mü?

 

Aslında hiç de zor değil… Kadınlar, genel olarak nelerden etkileniyorlarsa, canlı sohbette de onlardan etkileniyorlar… İşte o etkileyici faktörler karşınızda…

– Kadınlar, şaşırtılmayı severler. Onlara güzel sürprizler yaparak canlı sohbeti daha renkli hale getirebilirsiniz. Mesela, konuşurken “Bu konuyu kahvelerimizi yudumlarken devam etsek mi?” diye sevimli bir hamle yapıp, olayı direkt ilk buluşmaya taşıyabilirsiniz.
– Hoşluk, nezaket, eğlence konusunda kendinizi anlatmak mı istiyorsunuz? O zaman ona sevimli bir kedi fotoğrafı gönderin ya da panda yavrusunun sevimli videosunu izlemesini isteyin. Kadınların kalpleri yumuşacıktır, bu hamle ile kalpler erir, bal olur.
– Sohbet tarzınızla kadınları etkilemek için jest ve mimiklerden faydalanamazsınız, ses tonunuz ya da parfüm kokunuz işe yaramaz. Etkileyici bir canlı sohbet için, yapacağınız espriler, açacağınız konular ve edeceğiniz iltifatlar önemlidir. Ve en önemlisi ise, bunların hiçbirini abartmamaktır.
– Keyifli bir canlı sohbet için, gündemi takip edin. Son çıkan komik videoları, komik fotoğrafları bilin ve yazışırken karşınızdaki kişiye bunlardan gönderin.
– Keyifli bir canlı sohbet için, gazete okuyun. Her gün gazete okursanız, hayattan haberiniz olur ve insanlarla konular açmak ve konuşmakta zorlanmazsınız.
– Keyifli bir canlı sohbet için, karşınızdaki kişinin bir canı olduğunu, onun da bir anne baba evladı olduğunu, onun da normal bir insan olduğunu hatırlayın. Maalesef bazen, karşımızda bilgisayar varmış gibi konuşup kırıcı olabiliyoruz. İşte bunu yapmayın lütfen.
– Sohbetin bittiği yeri bilin. Konuşmayı devam ettirmek için asla ısrar etmeyin.
– Kadınlar, erkeklerin ilk adımı atmasını severler. Güzel sözlerle güne başlarken söyleyeceğiniz bir “merhaba” onun hoşuna gider.
– Yazının en başında dediğimiz gibi, kadınları canlı sohbette etkilemek ile günlük hayatta etkilemek benzer şeyler. Siz kendinizi doğru ifade ederseniz, onun dikkatini çekersiniz.
– Canlı sohbette, sizi ifade eden görsellerin Siberalem profiliniz ve profilinizdeki bilgiler olduğunu unutmayın ve profilinizi çok güzel bir şekilde doldurmayı ihmal etmeyin.
– Kadınları etkilemek için, kendinizden emin, sağlam bir duruşunuz olduğundan emin olun. Güvenilir ve pozitif erkekler her fark edilir.

Bu önerilere biraz kulak verirseniz, her şeyin güzel ilerleyeceğine emin olabilirsiniz. Sorularınızı yorum olarak bize yazarsanız size cevap vermeye çalışırız.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol