Kapris Yapmak Hakkımız Söke Söke Alırız

zodiKadın olmanın kışın soğuk havalarda kulakları koruyan uzun lülüş saçlardan daha fazla avantajı olmalı. Eğer iç huzurumla kapris yapamıyorsam kadın olmanın anlamı nedir? Kadın dediğin kapris yapacak yahu! Hem Sümerler yazıyı bulduğundan beri “Kadınlar karmaşıktır” diye yazılmadı mı? Sorun matbaanın Osmanlı’ya geç gelmesi mi? Daha sizler bizim karmaşık olduğumuzu çözemediniz mi?

Trip Candır!

Trip atmanın dünyanın en keyifli şeyi olduğunu kim inkar edebilir? Mesela kötü bir gün geçiriyorsunuz ve sevgiliniz abidik gubidik bir cümle kurarak canınızı mı sıktı, oturup mantıklı davranmanız, yaptığı şeyin sizi üzdüğünü söylemek yerine küsüp mesajlarına cevap vermeyin! Çünkü mantıksız ve mantıksız olan her şey güzeldir!

Diyelim maaşınız az ama çok çalışıyorsunuz, saf saf hakkınızı aramak yerine ofisin bir köşesinde ağlayın! Ağlamak hak ettiğiniz maaşı size vermez ama sizi rahatlatacağı garantidir.

ANTAKYA-HATAY-MOZAİKEn yakın arkadaşınız sizin ele avuca sığmaz sorunlarınızı dinlemekten sıkıldı mı? Hemen atın tribi hiç vakit kaybetmeden omuzlarınızı yere düşürüp, dudak büzüştürerek gözlerinizi doldurun!

Tamam abarttım ama kapris yapmak, trip atmak anlattığım kadar korkunç değil. Bazen sadece alt yazısını okumak yeterli olacaktır. Her trip, hoyrat rüzgarların cılız dalları kırmasın diye vardır (!) Evet, yazarken çok mantıklı geliyor!

Üye olmadan önce
Siberalem’i keşfe çık

Gerçekte Neden Trip Atıyoruz?

Tamam konunun özüne dönecek olursak, gerçekte bizle ilgilenin diye trip atıyoruz. Babamızın hayrına atacak değiliz ya! İlgilen işte şapşal herif! Bunu hastayken ilgi beklemek gibi düşünün, belli ki trip atıp kapris yaptığımız anlarda “Oyyy minnoş musun sen?” diye yavru köpek gibi sevilesimiz geliyor. Ama bunu anlayamadığınız için “Çok şımardı, çok kaprisli bla bla” diyebiliyorsunuz. Hayır kardeşim! Biz kadınlar eğer kapris yapıyorsak atla deve değil azıcık ilgilenin, gönlümüzü hoş edin diye yapıyoruzdur. Bugünün yarınları olduğunu unutmayın beyler! Bugün kapris yapan her kadını üzdüğünüz için yarın hesabı sizlerden sorulacaktır!!!

Zodyaklı

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol