Karizmatik Bir Erkeğin 10 Özelliği


1- Kendine ait alanı vardır: Ailesinin ya da ev arkadaşının yanında kalmaz. Kendi kurallarını koyabileceği alana sahip olmak ister.

2- Ne istediğini bilir: Hayatını buna göre düzenler ve istemediği şeyleri açıkça ifade eder. Gençler gibi sürekli fikir değiştirip, bocalamaz.

3- Sana yaşam alanı tanır: Kendi yaşam alanına saygısı olan biri, karşısındakine de yaşam alanı tanır ve hangi sınırda durması gerektiğini bilir. Gereksiz yere ısrarcı ve baskıcı olmaz.

4- Çevresi ile iyi geçinir: Çocuklar ve hayvanlarla arasında telepatik bir anlaşma vardır. Kendine güvenli ve samimi yaklaşımı, altıncı hissi güçlü olan her şey ve herkes tarafından hissedilir. Olduğu yerde güven çemberi oluşturur.

5- Bazen sörf yapar:
İlla sörf olması gerekmez ama tamamen kendine özgü, moda olduğu için değil, tamamen kendi istediği için yaptığı şeyler vardır. Gösteriş değil spor yapar. Bunu yaparken de tamamen kendi dünyasında olur.

6- Her şeyi önceden planlar:
Ne istediğini bilen birinin, önceden yapılmış planları olur. Planlar ve planlarına uygun olarak hareket eder. Engelleri soğukkanlılıkla karşılar ve üstesinden gelir.

7- Mızmızlanmaz
: Yapamadığı şeylere mazaret üretmeye çalışmaz. Yapamadıysa bunu açıkça gerekçesi ile ifade eder ve özgüveni sarsılmaz. Başarısızlığını bağırıp çağırarak yaşamaz. Efendiliğini hiçbir zaman kaybetmez.

8- Destekler: Köstek değil, gerçekten destek olur. Fakat senin yaşam yükünü sırtlanmaz. Hedeflerine ulaşmanda her zaman yanındadır ama senin hedeflerini senin için gerçekleştirmez.

9- Yalan söylemez: Kendi çıkarını yalanla sağlamaz. İhanet etmez, kurnazlık yapmaz. Her zaman, her konuda her şeyi söylemese bile bunu kendine fayda sağlamak için yapmaz.

10- Kendini gösterir: Bütün Karizmatik erkekler kendilerini belli ederler. Şov yapmaz ama bulunduğu ortamda hemen fark edilir.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol