Klas Bir Kadınla Birlikte Olduğunuzu Gösteren 13 İşaret

screen-shot-2014-03-25-at-6-15-00-pm

 1. Hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için sizi teşvik eder. Hayatınızla ilgili doğru kararları alabildiğinizi düşünür, üzerinizde kontrol kurmaya çalışmaz. Devamlı ne yapmanız gerektiğini söyleyen koçunuz değil, ihtiyaç duyduğunuzda size moral desteği veren ponpon kızınızdır.

2. Sizi kıskandırmak için ortaokul döneminde kullanılan ilişki taktiklerini uygulamaz. Kendine güvenir ve ona olan sevginizden paranoyakça şüphe duymaz.

3. Kendisini prenses zanneden kadınlardan değildir. Sırf kadın olduğu için sizden kendisine ekstra saygı göstermenizi beklemez; fakat sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir insan olarak kendisine saygı göstermenizi ister.

4. Sizden bağımsız olarak kurduğu bir dünyası  da vardır. Arkadaşları, hobileri, kariyeri.. Her saniye yanında olmanızı beklemez. Hayatta sizsiz de var olabilir.

5. Onu ailenizle ya da arkadaşlarınızla tanıştırırken içiniz rahattır; çünkü üzerlerinde iyi bir intiba bırakacağına neredeyse eminsinizdir. Her ortama ayak uydurabilir.

6. Mükemmel değildir; ancak kendisini devamlı geliştirir. Kişisel problemlerinin bilincindedir ve onları çözmek için uğraşır. Hayatına müdahale edilmesinden hoşlanmaz. Sizden baba gibi değil, sevgili gibi davranmanızı bekler.

7. Yabancısı olduğu ortamlarda kendisini rahatça tanıtıp, ortama kısa sürede adapte olabilir. İlla ki sizin onu takdim etmenizi beklemez.

8. Seks konusunda utangaç değildir. Kendi isteklerini rahatça konuşabilir.

9. ”Ay ne biliim ” dışında söyleyecek şeyleri de vardır. Sizinle aynı fikirde olmasa bile tartışmayı sesini yükseltmeden yürütebilir.

10. Ailesiyle ya da arkadaşlarıyla -daha da kötüsü sizin ailenizle ve arkadaşlarınızla- asla arkanızdan konuşmaz. Sizi küçük düşürebilecek herhangi bir konuşmaya direkt müdahale eder.

11. Hayattan ne istediğini bilir. Hedeflerini ve ideallerini birlikte olduğu adama göre şekillendirmez.

12. Bir işveren yalnızca sosyal medya profillerine bakarak bile onu işe alabilir.

13. Onun sevgilisi olduğunuz için kendinizi şanslı hissedersiniz; çünkü sırf yalnız kalmamak adına herhangi biriyle olmayacağını bilirsiniz. Sizden etkilendiği için sizinle birliktedir ve birlikte birbirinizi daha güçlü kılacağınıza inanır.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol