Koç Burcu Kadını

Koç ve yükselen koç

21 Mart – 19 Nisan

Koç burcu denilince akla ilk gelenleri sıralayalım… Koç burcu, öncü ve lider vasıfları taşır, cesurdur ve hızlı kararlar alıp harekete geçer. Koç burcuna dahil olan kişiler, çekici bir etkiye sahiptirler, bunun nedeni de Koç burcunun Mars ve Venüs tarafından yönetilmesidir. Hem fiziksel hem de duygusal manada çekici olduklarından emin olabilirsiniz. Kalabalıkları, sevdiği insanlarla zaman geçirmeyi, gönül işlerine bolca zaman ayıran Koçlara biraz daha yakından bakalım. Koş burcu kadınını biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

KOCKoç Burcu Kadını ile Birliktelik Nasıldır?

-Koç burcu kadını, Venüs etkisi ile başınızı döndürür. Bir arkadaşlık sitesinde bir Koç burcu kadını ile yazışıyorsanız, emin olun ondan etkileneceksiniz.

-Koç burcunun samimi ama mesafeli tavrı ilk konuşmalarda ayarlarınızı bozabilir ama merak etmeyin, karşınızda tipik bir Koç kadını var, sadece biraz temkinli adımlarla ilerlemek istiyor.

-Koç burcu kadını ile din, politika, futbol takımları gibi konularda sohbet ederken sakın ha iddialaşmayın. Çünkü Koç kadını lafını esirgemez ve sözleri sizi biraz sersemletebilir.

-Koç burcu kadını, aile ilişkilerine önem verir ancak, sürekli aile ile görüşmek, onlara uzun uzun zaman ayırmak çok da tercih ettiği bir şey değildir. Aile konusunda onun tercih ve isteklerine saygı duymanız en iyi seçenektir.

-Koç burcu kadını, bakımlı olmayı, hem sağlığına hem de görünümüne dikkat etmeyi önemser. Ancak asla gösteriş delisi tavırlara girmez. Gösterişli değil elegan ve zarif olmayı sever.

Koç Burcu Kadını ile İlk Buluşma

-Koç burcu kadını zerafeti sever, ilk buluşma için güzel bir cafe ya da restoran seçebilirsiniz. Bu asla pahalı ve lüks bir mekan olmamalı. Ölçülü ve keyifli bir mekanda kendini özel hisseden Koç burcu kadını, mutlu olur ve bunu size yansıtır.

-İlk buluşmada Koç burcu kadını ile para pul konularına hiç girmeyin. Ne çok zengin olduğunu ne de borç içinde yüzdüğünüzü konuşmak için doğru zaman değil.

-Koç burcu konuşkandır ve sohbet etmeyi sever. Ama eğer sessiz kalıyor ve sohbet konuları açmıyorsa anlayın ki işler çok da yolunda gitmiyor. Onu tanımak için sorular sorabilirsiniz.

 

Koç burcu kadını, öne çıkan bu özelliklerini bilmek, onunla tanışırken ve buluşurken elbette sizin için değerlendirilmesi mümkün fırsatlar olacaktır.

Diğer tüm burçlar ve burçların birbirleri ile uyumları burada.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol