Siberalem Müşteri Hizmetleri

Siberalem deneyiminizi hiçbir sorun yaşamadan ve kesintiye uğramadan yaşayabilmeniz için Siberalem Müşteri Hizmetleri ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. Bizlere, site üzerinden “iletişim” kısmından mail yoluyla editörlerimizle iletişime geçerek ya da +90 212 252 94 49 telefon numarasından doğrudan Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Çalışma Saatleri

Müşteri hizmetleri ekibimiz haftanın her günü, 09.00-02.00 saatleri arasında sizlere, üyelik oluşturma,site ve profilinizin kullanımı, üyelik paketleri ve satın alma yöntemleri, bir kullanıcıdan duyulan rahatsızlık, üyelik ya da site ile ilgili teknik problemler ve bunlar dışında sistem ile ilgili aklınıza takılan her türlü durum için yardım etmeye hazırdır.

İşinde uzman, deneyimli ve çözüm odaklı ekibimiz ile Siberalem üzerinde sorunsuz bir şekilde sohbetlerinize devam ederken yeni arkadaşlıklara ve birlikteliklere adım atabilirsiniz.

Özel günlerde ve bazı gerekli durumlarda çalışma saatlerinde değişiklikler olabilir. Muhtemel değişiklikler için iletişim sayfasına göz atın.