Oğlak Burcu Kadını

Oğlak ve yükselen oğlak

22 Aralık – 19 Ocak

Oğlak burcu için hep “inatçı” denmiştir. Ancak, yıldızlar bize pek de öyle bir şey söylemiyor. O zaman hadi tabuları yıkalım! Oğlak burcu insanı, pratik, disiplinli, gerçekçi, çalışkan ve organizedir. Oğlak burcu kadını da burcun tüm özelliklerini temsil eder. Hayatınızda bir oğlak burcu varsa ya da kapıyı çalıyorsa ve bunun sizi nasıl etkileyeceğini merak ediyorsanız, yazının devamını okumanızı öneririz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

OGLAKOğlak Burcu Kadını ile Birliktelik Nasıldır?

– Oğlak burcu kadını, öncü ve lider niteliklidir. Karşısına çıkan soru ve sorunları çözerken bu lider niteliğini kullanır.
– Oğlak, en çalışkan burçlardan birisidir. Haliyle, Oğlak burcu kadını da arı gibi çalışkandır ve bir işe başladı mı bitirir. Bu iş bitirici çalışkanlık onu hem aile hem de arkadaş çevresinde en çok başvurulan insan haline getirir.
– Oğlak burcu kadını, toplumdaki yerini önemser. İyi bir hayat kurmak için çabalar ve hayatını iyileştirmek için çabalar.
– Oğlak burcu kadını geniş bir arkadaş çevresine sahip olsa da, az sayıda ve sağlam dostluklar kurar. Bu, onu tanımadaki en önemli özelliklerden birisidir.
– Oğlak burcu, zeki, başarıya odaklı ve yaşam doludur. Oğlak burcu kadını ile ilişkinizde size yoğunluktan zaman ayırmazsa bunu onun karakteristik özelliklerine verebilirsiniz.
– Oğlak burcu kadını için güven çok önemlidir. Onun güvenini sarsacak hamlelerden kesinlikle kaçının ve asla aklına şüphe düşürmeyin.
– Oğlak burcu aile yapısını ve toplum kurallarını önemser. Gelenekleri ve örfleri severek uygular. Bu da gelecekte kurmak istediği ailenin işaretidir. Onunla birlikte yuva kurmaya karar vermek ise, sizin hayatınızı kökten değiştirecek pozitif bir hamle olur.

Oğlak Burcu Kadını ile İlk Buluşma,

– Oğlak burcu kadını, düzen ve tertipi sever. Buluşma saatiniz, gününüz ve buluşma mekanınızı netleştirmek olası soru işaretlerini engeller.
– Oğlak burcu kadını, hoşsohbettir. Ancak, değineceğiniz konuları biraz da siz yönetin. Zira, Oğlan burcu kadını bir konudan girip, başka bir konudan çıkabilir ve “biz buraya nereden gelmiştik” hissi verebilir.
– Oğlak burcu kadını, hesabını kitabını iyi bilir ve kimseye borçlu kalmak istemez. Siz yine de ilk buluşmada hesap konusunda ısrarcı olun.
– Oğlak burcunun kişisel özelliklerini anlamak ve onu tanımak için ilk buluşma iyi bir fırsattır. Açık yürekli biri olduğu için sohbetiniz hiç kesilmeyecektir.

Oğlak burcu kadını ile güzel bir birliktelik, uyumlu ve keyifli bir ilişki mümkün ve hayal değil. Onun ilk bakışta soğun duran tavrına aldanmayın ve yeni bir dünyaya merhaba deyin.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol