Romantik Sevgiliye Yeni Yıl Hediyeleri

“Yıl neredeyse 2016 ve hala romantiz mi konuşuyorsunuz?” diyenleri duyar gibiyiz. Bilmelisiniz ki, romantik olmak kırmızı güller, şarap ve mumdan ibaret değil. Romantizm bir sanat akımı, aşkın sanatsal tezahürü. O zaman lafı daha fazla uzatmadan, romantik sevgiliye hediye önerilerimizi yazalım.

Romantik bir kız arkadaşınız varsa:

a

“This is my Romeo!” “This is my Juliette!” ya da puzzle gibi tshirtler alabilirsiniz. Tamam belki sokağa çıkarken giymek istemeyebilirsiniz, o zaman evde bu hoşluğun tadını çıkarın!

Kızlar tatlıdır ve tatlı şeyleri severler. Tatlı şeylerden birisi de çikolataladır ve ikinizin adı yer alan çikolatalar hiç fena fikir değil. Birlikte tatlı yer, tatlı konuşursunuz.

Elinizi çabuk tutun ve birlikte bol bol fotoğraf çekinin. Sonra o fotoğraflardan harika bir kolaj yapabilirsiniz. Buldumbuldum.com’daki şu kolaja bir bakın ve sonra kararınızı verin.

Romantik bir erkek arkadaşınız varsa:

4

Erkek arkadaşınız şarapları ve şık ürünleri seviyorsa, ona Kişiye Özel Şarap‘tan özel tasarım bir şişe mutluluk hediye edebilirsiniz. Notunuzu yazın, sevginizi bir de aşkın içeceğine kazıyın.

Ona adınızın alt kısmına ya da iç kısmına yazılı olduğu bir saat hediye edip “Zaman sensiz geçmesin” diye bir not iletin. Bir diğer seçenek de fotoğraflarınıza saatlerde yer vermek.  Neden olmasın?

Erkekler çok sık takı kullanmazlar ama bir takı atölyesinde sizin elinizden çıkan bir takıyı seve seve kullanırlar. Güzel bir bileklik ya da kolye onun vazgeçilmezi olabilir.

Yeni yıl aşk dolu olsun.

Aşk burada dursun!

Farklı bi’şeyler arıyorum diyorsanız, diğer yazılarımıza göz atın:
Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol