Sahici İlişkiler (Aşkı internette bulma kılavuzu)

14sahici_iliskilerBir zamanların moda cümlelerinden  “İnternetten de sevgili mi bulunurmuş?”, çoktan tarihe karışmış durumda. Yoğun iş hayatının koşturmacaları, şehir baskısının zorlukları ve hayatımızın bilgisayar başında geçmesi gibi etkenler interneti çoktan günümüzün  bir numaralı sevgili bulma aracı haline getirdi.Bu yıl 10. Yılını kutlayan, Türkiye’nin en büyük arkadaşlık sitesi Siberalem.com, “Aşkı internette bulma kılavuzu“nu sunar!

İlişki Danışmanı Psikolog Ayşegül Denizci, Siberalem.com’un Direktörü Ayşe Gözde Ekmekci ve yine Siberalem.com’da yöneticilik yapan Burcu Burhan’ın ortaklaşa kaleme aldıkları Sahici İlişkiler, Aşkı İnternette Bulma Kılavuzu, arkadaşlık sitelerinde dikkat edilmesi gereken detayların üzerinde duruyor.

• İyi profil nasıl oluşturlur?
• Rumuz nasıl seçilir?
• Arama yaparken nelere dikkat etmeli?
• İlk mesajda ne yazarsanız cevap alma olasılığınız yükselir?
• Buluşma kararını ne zaman almalı?

Bu tür yüzlerce detayın yer aldığı kitabın en ilgi çeken bölümlerinden biri de aşkı internette bulan çiftlerle yapılan söyleşiler. Bu bölümde çiftler, kendi deneyimlerini detaylarıyla anlatıyor.

Sahici İlişkiler,  Aşkı internette bulma kılavuzu“, öğretici olmaya çalışan uzun ve sıkıcı cümlelerden çok yaşanmış örneklerden  ve soru-cevaplar üzerinden bir anlatıma sahip. Kitap, her bölümün sonundaki uzman ilişki danışmanı görüşü ve cevaplanan bir soru ve örneklerle aşkı bulmak isteyenler için uygulamalı bir rehber…

Detaylar için tıklayınız.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol