Sevgililer Günü Aktiviteleri

14 Şubat sevgililer günü yaklaşırken, sevgilinizle ortak yapabileceğiniz bütün aktiviteleri özenle hazırladık!

1- YEMEK KURSU!

Partnerinizle birlikte yapabileceğiniz en sağlıklı şey birlikte gidebileceğiniz bir yemek kursu olabilir. Böylece birbirinizin nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı daha hızlı keşfedersiniz. Hem malum, hayat da müşterek olduğuna göre zamanla birbirinize yemek konusunda destek de olabilirsiniz… Rakip de…

2- HARİTA OYUNU!

Gözlerinizi kapatın, haritadan bir yer seçin, artık şansınıza neresi çıkarsa! Çıkan yere tatile gitmek için hazırlıklarınızı başlatın. Otobüs, araba kiralama, uçak artık hangisi işinize geliyorsa birlikte yola çıkın ve haritanın sizi götürdüğü yere gidin!

3- TANGO!

Yüz yıllık klişeyi listemize eklemeden olmaz! Tango bedenleri yakınlaştırdığı kadar ruhları da hipnotize eden gerçek aşkın dansıdır! Birlikte tangoya başlayın! Hem bedenleriniz hem ruhlarınız yakınlaşsın.. Kim bilir belki düğününüzde aşkınızın dansını tango ile yaparsınız!

4- PLAYSTATION!

Sevgilinizin oynamasını sevdiği bir oyunu seçin ve gizlice bu oyunu öğrenin! Haftanın bir gecesi oyun gecesi haline getirebilirsiniz, onun sevdiği yiyeceklerle onun dünyasına inebilir, orada neler yaptığını öğrenebilirsiniz!

5- GECE PİKNİĞİ

Yaz gecelerinde, sevdiğiniz içki, küçük sandviçler ve birer battaniye ile ışık kirliliğinin az olduğu bir yere gidip gece pikniği yapabilirsiniz. Hem romantizmi yüksek tutar hem de yıldızların size mum ışığı görevi yapmasını keyifle izleyebilirsiniz.

6- MASAJ KURSU!

Evet birbiriniz için yapacağınız en verimli şey birlikte bir masaj kursuna gitmek olacaktır. Böylelikle hayat boyu keyfin garantisini birbirinize vermiş bulunursunuz! Hem ne demişler, masaj giren eve doktor girmez!

7- COSPLAY

Gerçek dünyadan biraz sıkıldınız mı? İşe okula gitmek, öylece bir insan olmak size monoton mu geliyor? O halde cosplay tam size göre, sevdiğiniz bir filmin, kitabın, oyunun costümlerini dikebilir, satın alabilirsiniz ama bunun oyununu da oynamak, kostümünü giydiğiniz kişinin kimliğine de bürünmeniz önemli…

8- HİKAYE OYUNU!

Küçük kağıtlara kelimeler yazıp, katlayarak bir kavanozun içerisine doldurun. Sırayla çekip her kelime üzerinden bir hikaye oluşturun, böyle sırayla devam edin ve kendi hikayenizi yaratın.. Belki kayıtları sonra kaleme alarak ortak kitabınızı bile çıkarabilirsiniz.

Zodyaklı

Aşkı bulmak için buraya tıkla!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol