2018 Sevgililer Günü için tüm çiftlerimize ve aşkı bulmak isteyenlere bir rehber hazırladık. Sevgililer Günü deyince akla gelen klişeler ve yenilikçi fikirlerin yanı sıra, yazar görüşlerine de yer verdik.

AŞKI BULMAK İÇİN HEMEN TIKLA!

Sevgililer Günü’nde nasıl bir hediye almalı, kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi, erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi gibi düşüncelerin aklınızda dönüp durduğunu tahmin ediyoruz. Peki 14 Şubat Sevgililer Günü sadece hediyeye mi odaklıdır? Tabii ki hayır… Sevgililer Günü’nün bir kısmı da sürprizlerdir. Sevgililer Günü için şaşırtıcı sürprizler yapabilir, sevgilinizin keyifli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Özel tavsiyelerimiz, denenmiş ve coşkuya dönüşmüş kutlamalar, hediye seçenekleri ile karşınızda

2018 Sevgililer Günü Rehberi!

1) Sevgiliye hediye almak daima bir soru işaretidir. Henüz, “Sevgilime ne hediye edeceğimi biliyorum” diyen insan görmedik, duymadık. Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala “Sevgiliye Hediye Konusunda Tüyolar” yazımıza göz atabilir ve önerilerimizi görebilirsiniz. Bu yazıda, hem kız arkadaşa hem de erkek arkadaşa yönelik hediye önerileri bulunuyor. Hemen bir öneride bulunmamızı isterseniz, Sosyopix’in seçeneklerine bir göz atın deriz.

Sevgiliye Hediye Konusunda Tüyolar

2) “Biraz daha spesifik olalım” diyor ve “Kız arkadaşıma hediye almak konusunda kafam karışık” diye yakınıyorsanız, size özel yazımızı da burada görebilirsiniz. Kız arkadaşa hediye konusunda milyonlarca seçenek var elbette. Hızlı, keyifli ve kız arkadaşınızın seveceğini düşündüğümüz bir önerimizi şimdiden söyleyelim: The Witch at The Beach’in harika koleksiyonuna bir bakın.

Sevgiliye Yapılabilecek Sürprizler

3) “Kız arkadaşlara hediye konusu çözüldüyse, ben erkek arkadaşıma ne hediye edeceğim?” diye soran kızları duyar gibiyiz. Sizin için önerilerimizi burada kaleme aldık. Erkek arkadaşınıza futbol maçı bileti alsanız da olur, konsol oyunu da. Ama çok cicibici bir hediyenin erkeklerin hoşuna gitmeyeceğini hatırlayın.

Erkek Arkadaşa Sevgililer Günü Hediye Önerileri

4) Sevgililer Günü’nü sakin geçirip, ilk fırsatta keyifli bir kış tatili yapalım diyorsanız 5 romantik tatil noktası için inceleme yazımız burada! Sevgilinizle birlikte şehirden uzak birkaç gün her zaman iyi gelir. O zaman biraz beyaz örtünün ve sakinliğin tadını çıkarma zamanı. Uludağ’da sezon öyle hemen kapanmıyor, bizden hatırlatması.

Sevgililer Günü İçin En Romantik 5 Tatil Yeri

5) Sevgililer Günü sadece hediyeden ve sürprizden ibaret değil elbette… Kişisel bakım, giyim kuşam da çok önemli. İyi bir gel nail uygulaması kaç saat sürüyor bir hatırlayın kızlar… O zaman hiçbir işi son dakikaya bırakmaya gerek yok. 2017 Sevgililer Günü’nün yıldızı olmak için rehber burada…

Kadınlar İçin Sevgililer Günü’ne Özel Tavsiyeler

6) Sevgililer Günü hakkında çok fazla atıp tutuluyor… Onu yap bunu yapma, söyle yap böyle yapma diyenler bir tarafa, Sevgililer Günü çok rerörerö diyen de var bolca. Ne olmuş yani, sevgiliniz/sevdiğiniz var ve kutluyorsunuz… Daha güzel ne olabilir? Önemli olan mutlu olmak değil mi? Siz yine de başınızın ağrımaması için sevgililer gününde yapılmaması gerekenleri bir okuyun.

Sevgililer Günü’nde Yapılmaması Gerekenler

7) Kızlar! Bu çağrımız size! Sürpriz önerilerimizi ve kontrolü kaybetmemenizi sağlayacak detayları burada topladık. Bunu okumadan takvimlerin 14 Şubat 2017 Sevgililer Günü’nü göstermesine izin vermeyin.

Kızlara Sevgililer Günü Sürpriz Önerileri

8) Sevgililer Günü için kutlama mekanı arıyorsanız size inanılmaz harika bir önerimiz var: EV! Ne demişler, ev gibisi yoktur. O zaman evinize ufak bir süsleme yapın ve kutlama alanına dönüştürün. İşte detaylı önerilerimiz de burada…

Sevgililer Gününü Evde Geçirmek İçin En İyi 5 Sebep

9) Sevgililer Günü için önerileri konusunda yazar görüşleri aldığımızdan bahsetmiştik. Evet Zodyaklı eşini dostunu toplatı ve 2017 Sevgililer Günü için harika öneriler derledi. Burada görebilirsiniz.

Zodyaklı’nın seçimine göz atmak isteyenler buraya…

Hediye Krizi ve Zodyaklı’nın Seçimi

Sevgililer Günü’ne özel önerileri için buraya…

 

Sevgililer Günü’ne Özel 8 Öneri

Sevgililer Günü Aktiviteleri için buraya tıklayabilirsiniz… 

 

Sevgililer Günü Aktiviteleri

10) Sevgililer Günü işi bana henüz uymuyor, kalbim boş diyorsanız, Siberalem.com‘a üye olup, şansınızı artırmayı deneyin!

Aşkı İnternette Bulmak

AŞK BURADA!