Sevgililer Günü’nde Yapılmaması Gerekenler

Sevgililer Günü‘nde neler yapılabileceği hakkında herkesin bir fikri var, peki ya yapılmaması gerekenler?

Yaptıklarınızdan çok yapmadıklarınız da önemlidir diyor ve listemizi sunuyoruz:

1.Kıyafetinize dikkat edin! Mesela evet kırmızı çekici bir renk olabilir ama dikkatli kullanmak gerek. Messi bile olsanız, itici olabilirsiniz.

1
2.Baş başa geçirdiğiniz özel anları iş yerindeki dedikoduları, aile içindeki bunalımları ve arkadaşlarınızla yaşadığınız sıkıntıları anlatarak rezil etmeyin. Sevgililer Günü’nde dertleri bir kenara bırakın ve anın tadını çıkarın.

2

 

 

 

 

 

 

3.”Kadınlar komik erkeklere bayılır tezi nedeniyle, yerli yersiz komiklik yapmaya çalışan erkekler her yerde karşımıza çıkar oldu. Komik olacağım diye rezil olmanın Sevgililer Günü’nde hiç de iyi bir fikir olmadığını aklınızdan çıkarmayın ve rahat olmaya bakın. Bırakın sohbet kendiliğinden gelişsin, sevgiliniz sizi siz olduğunuz için sevsin.

Portrait of dissatisfied young woman

 

 

 

 

 

 

 

 

4.Gelelim hediye meselesine. Alacağınız hediyenin ilişkinizde kara bir leke olmasını istemiyorsanız sevdiğiniz kişiye romantizmden eser taşımayan bir hediye almayın. Örneğin, ütü alarak romantik akşam yemeğinizde sevgilinize evde yapacağı işleri hatırlatmak hiç de iyi bir fikir değil. Ya da spor salonuna üyelik alıp “Ne yani beni şişman mı buluyorsun?” tepkisiyle karşılaşmak da pek hoş olmaz.

4
 

5.Rezervasyon yaptırmadığınız hiçbir yere gitmeyin. Sevgililer Günü için özenle hazırlanan sevgilinizi saatlerce lokantanın önünde bekletmek ya da boş yer bulmak için mekan mekan dolaştırmak, Sevgililer Günü’nün birlikte son gününüz olmasına yol açabilir.

5

 

 

 

 

 

 

6.Sevgililer Günü’nde etrafınızda ne kadar az kişi olursa o kadar iyi olur. Örneğin evli ve çocukluysanız, akşam yemeğine çocuğunuzla birlikte giderek ilişkinizde romantizmin olmadığını herkese itiraf etmenize gerek yok. En iyisi o gece için bir çocuklara bakacak birini ayarlayın.

6

 

 

 
7.Eski sevgilinizle takıldığınız mekana yeni sevgilinizi götürmeyin. Sevgililer Günü’nde eski sevgilinizle rastlaşmak ve eski defterleri açmak hiç hoş olmaz.

7

 
8.Çiçek siparişi verirken tarihine dikkat edin, ertesi gün teslim edilmesin.

8
9.Gaza gelip sokaklarda aşk şarkıları söyleyerek dolaşmayın, unutmayın o gün bekarlar da var.

9
10.”Çok süper bir gün geçirmeliyizdiye kendinizi kasmayın. Belki o daha basit ve size özel bir kutlamayı tercih ediyordur.

10

 

 

 

 

 

Ruh eşinizi ve aşkı bulmak için tıklayın.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol