Sevgililer Gününü Evde Geçirmek İçin En İyi 5 Sebep

Sevgililer Günü yaklaşmış ve herkes sevdiği kişi için en mükemmel programın peşindeyken biz size biraz daha radikal bir teklifle gelmek istedik. Sevgililer gününü evde geçirmeye ne dersiniz?

Havalar soğuk, sokaklar kalabalık, mekanlar tıklım tıklımken belki de sevdiğinizle baş başa, sakin bir akşam geçirmek yapılabilecek en iyi şeydir. Bu fikre tam ısınamadınız mı? Belki şimdi sayacağımız sebepler fikrinizi değiştirebilir…


1)Trafik çilesine son

Herkesin bu özel günü kutlamak için yollara düşeceği günde kendinizi yollarda geçecek ve saatlerce sürecek sıkıntıdan kurtarmanın en iyi yolu evde kalmak olabilir. Böylece sıkışık trafikte bir aracın içinde boş boş bekleyerek geçireceğiniz saatleri sevgilinizle romantik bir müzik eşliğinde sarılarak ya da güzel bir filmin tadını çıkararak geçirebilirsiniz.

2)Programın aksaması imkansız

Sinemada bir filmi, restorandaki rezervasyonunuzu, konserin başlangıcını kaçırma derdiniz yok. Evde olursanız film siz hazır olduğunuzda, konser canınız istediğinde ve yemek tam da acıktığınız anda başlayacak. Üstelik hepsini bir gün içerisinde yapabilecek ve bunun için kilometrelerce değil sadece metrelerce yürümeniz yeterli olacak.

3)Kesintisiz romantik anlar
Yolda, mekanın kapısında beklenilecek süreler ile kesintiye uğramadan tüm günü romantik bir şekilde sevgilinizle geçirebilirsiniz. Sabahtan itibaren keyifle edilecek kahvaltılar, dinlenecek müzikler ve sohbetlerle geçecek günü, minik hediyelerle süsleyebilir ve sadece birbirinize odaklanarak aşkınızı yeniden tazeleyebilirsiniz.

4)Romantik olduğu kadar rahat da bir sevgililer günü

Kuaförde saatlerce hazırlanmaya, yeni kıyafetler almaya gerek yok. Pijamalarınızı hiç çıkarmadan koca bir günü beraberce geçirebilir ve hazırlık stresini yaşamadan sadece eğlence ve aşka zaman ayırabilirsiniz.

5)Çok ama çok ekonomik

Her ne kadar aşkınız parayla ölçülemezse de yine de bir gün için harcanacak paraların ve cüzdanımızda yaratacağı boşluğun hepimiz farkındayız. Bunun yerine birlikte yapılacak bir market alışverişi ile tüm gün boyunca yiyip içebilir, mutfakta yemekleri beraber hazırlayarak eğlenebilirsiniz. Bu koca günde sizlere düşen tek şey birlikteliğinizin tadını çıkarmak ve evinizin size sağladığı sakin ve sessiz ortamda birbirinize odaklanıp bu romantik anları en iyi şekilde yaşamak.

Siberalem her zaman yanınızda 🙂

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol