Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Romantik, eğlenceli doğum günü mesajları

Erkek arkadaşınız ne kadar sert ve maço karakterli olursa olsun, ona özel bir doğum günü mesajı elbette ki hoşuna gidecek ve ilişkiniz konusunda yol almanızı sağlayacaktır. Romantik bir doğum günü mesajı ile erkek arkadaşınıza onunla ilgili hislerinizin ne kadar derin olduğunu hatırlatmakla kalmaz, onun içindeki romantik sevgiliyi bile ortaya çıkarabilirsiniz. Mesaj ve şiirlere bir bakın ve kendi romantik, çılgın doğum günü mesajınızı yaratın. Bir miktar aşkı da içine baharat olarak ilave ederek özel mesajlarınızı oluşturabilir, “Seni seviyorum” diyebilmek için bu güzel fırsatı değerlendirebilirsiniz.

“Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum:
Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin,
Kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın.
Beni güldürdün,
Bana birçok yönden aşkı gösterdin.
Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!”

mektupyaz

– Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

– Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

– Bugün beni herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

– Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!

– Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

Sen benim gün ışığımsın. Mutlu yıllar!

– Seni bu dünyadaki hiçbir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum.

– Seni sevdiğim gibi büyük ihtimalle başkasını sevemem. Sen benim hayatımsın ve sensiz bir hayat düşünemiyorum bile.

– Sen dünyadaki en iyi erkek arkadaşsın. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.

– Ne kadar yaşlandığımız önemli değil, bizim aşkımız daima genç kalacak. Mutlu yıllar sevgilim! Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın… Birlikte daha nice yaşlara...

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

– Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Yukarıdaki fikirleri kullanarak erkek arkadaşınıza bir doğum günü mesajı yazmaya çekinmeyin. Eğer daha özel olmasını istiyorsanız, bir doğum günü kartı alın ve ön kısmına romantik bir doğum günü mesajı yazın. Kartın içine ise şirin bir şiir. Ve kartın arkasına “Senin de bileceğin gibi…” satırını içeren cümleler ile başlayabilirsiniz.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol