Siberalem Sürprizinize Sponsor Oluyor

Sevgililer Günü, tüm dünyada milyonlarca kişinin sevgilisiyle baş başa kalmayı tercih ettiği özel bir gün. 15 yılda yüz binlerce çifti buluşturan ve kurulduğu günden beri Sevgililer Günü Fahri Sponsoru olan Siberalem.com, bu yıl sponsorluğunu bir adım öteye taşıyor. Siberalem Özel Jüri’si, en romantik, en eğlenceli ve en farklı Sevgililer Günü sürprizini seçecek ve kazanan çiftin hayallerini gerçeğe dönüştürecek.

At winter resortBu yıl Sevgililer Günü’nde birlikte oldukları kişiyle farklı ve unutulmaz bir gün geçirmek isteyenler, Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki & arkadaşlık platformu Siberalem’in yarışmasıyla hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı yakalıyor. 15 yılda yüz binlerce çifti buluşturan ve kurulduğu günden beri Sevgililer Günü Fahri Sponsoru olan Siberalem.com, bu yıl sponsorluk işini bir adım öteye taşıyor ve sevgilisine yapacağı sürprizle jüriden en fazla oyu alan kişinin Sevgililer Günü kutlamasının sponsoru oluyor.

Türkiye’de İlk Sponsor Destekli Sevgililer Günü

sevgililer-gunu-yarismasi4

14 Şubat’ta sevgilinize öyle bir sürpriz yapmak istiyorsunuz ki, Sevgililer Günü’nün aşkınızda bir dönüm noktası olacağından eminsiniz. O halde sürpriz planınız Siberalem sponsorluğunda unutulmaz bir anıya dönüşebilir. Siberalem Özel Jürisi, yarışma sayfası üzerinden gönderilecek olan sürpriz fikirleri arasından bu yılın en romantik sürprizini seçecek ve kazanan çiftin hayallerini gerçeğe dönüştürecek. Siberalem Özel Jürisi’nin belirleyeceği şanslı çift, Türkiye’nin ilk sponsor destekli Sevgililer Günü’nü kutlayacak çifti olarak unutulmaz bir gün yaşayacak.

 

Siberalem’i, Facebook, Twitter, Google + ve Instagram‘da takip edebilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol