Keşfet! Siberalem’in yeni yüzünün sihirli kelimelerinden birisi de bu… Siberalem dünyasını keşfetmek demek, siteye üye olmuş ve yeni insanlarla tanışmak için profil dolduran, mesajlaşan, fotoğraflarını ekleyen kişilere dışardan bir göz atmak demek.

Siberalem’le ilk kez tanışıyorsanız ve üye olmadan önce site hakkında biraz bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Keşfet seçeneğini hemen deneyin.

www.siberalem.com adresine ulaştıktan sonra karşınıza çıkacak olan “Üye olmadan önce Siberalem’i keşfe çık” bölümünden cinsiyetinizi seçin (Kadın/Erkek) ve “Keşfet” butonuna tıklayın.

Keşfet bölümü hakkında,

– Keşfet kısmından Siberalem dünyasına göz atarken, sizden hiçbir bilgi istenmez. (Rumuz, mail adresi gibi)
– Keşfet sayesinde Siberalem’de hali hazırda üye olmuş kişilerin profillerini görebilirsiniz.
– Keşfet üzerinden ilerleyip ulaştığınız ve size atanmış üyelik için (misafir üyeliği) hiçbir değişiklik yapamazsınız. Bu geçici bir üyeliktir. Üye olarak size uygun profilinizi ise hemen oluşturabilirsiniz.
– Keşfet, siteyi tanımanız için tasarlanmıştır, diğer üyelerle göz kırpmak, mesaj atmak, arkadaş olarak eklemek gibi etkileşimlere giremezsiniz.
– Keşfet seçeneği ile sitede gezinirken, bir üye ile iletişim kurmak isterseniz, “Mesaj”, “Göz Kırpma” ya da “Arkadaş Ekleme” butonlarından birine tıklayın. Böylece üyelik formu açılır. Üyelik formunu doldurup, 1 dakika içinde Siberalem’e üye olabilir ve ilgilendiğiniz kişiyle iletişim kurabilirsiniz.

– Misafir üyeliğiniz üzerinden Siberalem’e üye olmak için, herhangi bir üye ile iletişime geçmeye çalışmanız yeterli. Bu durumda üyelik formu açılır ve siz de hemen bir Siberalem Üyesi olabilirsiniz.
Keşfet ve Siberalem hakkında soru ve yorumlarınız için bize buradan ulaşabilirsiniz.