Son Zamanların En Sevilen Şarkıları ve Sanatçıları

Aşk ve müzik birbirinden ayrılmaz. Ne derler bilirsiniz, mutluyken müziği dinlersin, mutsuzken şarkı sözlerini

Son zamanlarda kalbe dokunan şarkılara imza atan gruplar ve sanatçıları bir listede toplamak istedik. Keyifle dinlemenizi dileriz.

Yüzyüzeyken Konuşuruz
Uzun zamandır Youtube aracılığı ile dinlediğimiz alternatif müzik topluluğunun en sevilen şarkılarından birisi Ölmemişiz. Grubun dağıldığı söylense de albümlerini edinip dinleyebilirsiniz.

Kalben
Kalben, son zamanlarda kayıt stüdyoları ve çeşitli performansları ile sesini duyurdu. Hem sesinin tınısı hem de içli sözleri ile kulak vermemiz gereken sanatçılardan. Sadece, karşınızda.

Son Feci Bisiklet
Grubun ismine bakınca çocukluğunu anımsamayan yoktur heralde. Ankara’dan yola çıkan ve hızla tanınan grubun şarkı isimleri de grubun ismi kadar keyifli. Bikinisinde Astronomi‘yi dinleyin, seveceksiniz.

Ceyl’an Ertem
Sesi, şarkı sözleri ve müziğe uzun yıllardır verdiği emek ile gönüllere taht kuran sanatçı sık sık canlı performans sergiliyor. Şimdilik videodan dinleyelim. Kaçıncı Yarın sizlerle.

Mabel Matiz
Yeni albümünü yayınlamış olsa da, biz eski şarkılarından birini seçtik. Bahar mutluluğu taşıyan Alaimisema, gökkuşağı manasına geliyor.

Yok Öyle Kararlı Şeyler
Youtube’da harika çalışmaları ile tanıdığımız educatedear‘ın grup üyeleri arasında yer aldığı grup eğlenceli melodiler, anlamlı sözler ile kulaklarımızın aradığı sesi fısıldıyor, yerine göre bağırıyor.

Ars Longa
Bu grubu dinleyin, hem kültürümüzden hem de daha batılı ezgilerden besleniyorlar. Müzik ruhun gıdası ise onlar adeta künefesi, tiramisusu. Şarkının adının Ağlayan Gelin olduğuna aldanıp dramatik şeyler beklemeyin, çok eğlenceliler.

 

Aşk, doğru şarkı ile dans etmek gibi. Şarkınızı ve dansınıza eşlik edecek kişiyi bulmak için tıklayın.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol