Sonbahar’da Neler Yapalım?

Koca bir yaz mevsimini geride bıraktık. Şimdi önümüzde yepyeni bir sayfa açma zamanı geldi. Geçmişi temizlemenin, yenilenmenin, kendi içimize dönmenin ve aşkı, sevgiyi kendi içimizde bulmanın tam zamanı! Eylül ayı için neler yapabiliriz bir bakalım!

Kendi kendimizle randevu!

İnsan önce kendini sevmeli! Öncelikle kendine vakit ayırmalı, belki de Eylül ayının başlangıcı itibari ile kendimizde biraz değişiklikler yapabiliriz. Saç şeklimizi değiştirmek, belki biraz alışveriş yapmak için ideal zamanlar olabilir. Dış görüntümüz kadar, ruhumuzu da bakıma almak gerekebilir. Bazen ruhumuz, fabrika ayarlarına dönmek isteyebilir. Eylül ayının başlangıcı itibari ile son güzel havaları kaçırmadan Yoga’ya başlayabiliriz.

Neden olmasın?
Neden olmasın?

Cihangir Yoga/ Cihangir/ İstanbul
Yoga ve Yoga Hocalığı Eğitimleri sunan Cihangir Yoga, Zeynep Aksoy, David Cornwell ve Rebekka Haas Çetin tarafından, kurulmuş. Yoga felsefesini ve çeşitli Yoga dersleri ile oldukça fazla alternatif sunan, sıcak samimi ve profesyonel eğitim anlayışı ile hizmet vermektedir.

YogaTime/ Şişli / İstanbul
Yoga ve Pilates alanında başarılı olan YogaTime, Deniz Bagan’ın öncülüğünde, eğitimli ve başarılı kadrosu ile hizmet veriyor. Sade ve samimi bir ortamda, Yoga felsefesini de aktarmaktan keyif alan ekibin sıcak tutumu ile keyifli ve eğitici vakit geçirebilirsiniz.

Sevgili ile sonbahar!

Yaz mevsiminin son sıcakları devam ederken, tatilden şehre dönenlere sevgilisi ile yapılacak, ya da siteden tanıştığınız belki de hayatınızın aşkı olacak kişi ile yapabileceğiniz aktiviteleri sizler için düzenledim!

Gerçek aşkı
kendi şehrinde keşfet!

Açık Hava Sinemaları

Üşürseniz, sarılın.
Üşürseniz, sarılın.

Eylül ayının sıcaklarından iyice faydalanmak için sinemayı evde, alışveriş merkezlerinde izlemek yerine dışarının harika canlılığında izlemeye ne dersiniz?

Akasya Park Sinema Geceleri
Sene boyunca kaçırdığınız filmleri bir de açık hava sinemasında izlemeye ne dersiniz? 10 Eylül’e kadar devam edecek bu aktivitede yerinizi ayırmayı unutmayın! Birbirinden güzel ve vizyon filmlerini izleyeceğiniz, yeni insanlarla tanışabileceğiniz harika bir ortam sunan Akasya Park Sinema gecelerini kaçırmayın!

Açık Havada Başka Sinema!
Sizin aradığınız filmler festival filmleri ise, biraz daha alternatif mekan arayışı içerisindeyseniz. Bomontiada açık havada başka sinema, tam size göre! Öncelikle film tercihleri ile kendinizden geçebileceğinizin garantisini veriyorum. Her Çarşamba yapılan etkinlikte, yanınızda bir sandalye götürmeniz yararınıza olacaktır. Zira epey dolu olup yer bulma sıkıntısı yaşamanız mümkün olabiliyor.

Eylül ayının ilk haftası için yapabileceğiniz aktiviteler şimdilik böyle! Haftaya yeni deneyimleri de ekleyeceğim “sonbaharda yapılacaklar listesi”ni takip etmeyi unutmayın!

Zodyaklı

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol