Sosyopix’ten Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Hayatımızdaki aşkı kutlamak için bize fırsat veren Şubat ayına teşekkür ediyoruz! Kış aylarını birçoğumuz için en çekilir kılan da bu romantik ay değil mi aslında? Bu Sevgililer Günü’nde en sevdiğine alacağı hediyenin, bir kelime dahi söylemeden tüm duygularını ifade edebilmek isteyenler için mükemmel önerilerimiz var 🙂

Sevgiliye hediye konusuda bize güvenin: Sosyopix

1- Sevgili Kutusu

Birlikte geçirdiğiniz zamanların en sevimli kanıtları en romantik anları yakalayan fotoğraflarınız… Şimdi o fotoğraflar, sevginin kanıtı olmak için Sevgili Kutusu’nda toplanıyor, özel tasarım ve aksesuarlarla süslenip romantik bir Sevgililer Günü hediyesi oluyor.

2 – Anı Kitabı

Sevgilinle geçirdiğin en özel anların kitabı olsa, yaratıcısı da sen olsan mükemmel olmaz mıydı? Cevabın “Evet!” ise, her detayını senin yapacağın Anı Kitabı tam sana göre! “Sevginin kitabını birlikte yazdık,” diyenlerin iddiası Anı Kitabı ile gerçeğe dönüşüyor. 24 fotoğrafla beraber göndereceğimiz bu kitabı önce kullanmaya kıyamayacak sonra yanından ayıramayacaksın.

3 – Büyük Anı Kitabı

Anı Kitabı’nı beğendim ama biraz küçük, ben albüm gibi bir şeyler istiyorum diyorsan; Büyük Anı Kitabı. Sevgiline, gözünde kalpler çıkaracak bu kitapta; geçmiş en güzel anlarınızı fotoğraflarla süsleyebilir, geleceğinize dair hayalleri yazıp bu hayallerin fotoğraflarına yer açabilirsin 36 fotoğrafla başlayan kitabı, 96 fotoğrafa tamamlamak da Pola Kartlar ile mümkün. Üstelik daha fazla anı ve mutluluk garantili.

“Bizim öykümüz 24 fotoğrafa sığmayacak kadar büyük, bize aşk romanı gibi bir hediye lazım,” diyorsan hediyen hazır…

4- Takvim Kutusu

Yılın her günü sevgilin yanında olsun, en sevilen anlar, favori fotoğraflar, unutulmaz seyahatler zamanın akışına eşlik etsin.

Hepsi tüm sene yanı başında!

5 – Anı Çerçevesi

Sevginizi sarıp sarmalayan en güzel anılarınızı sıcacık bir çerçeve içinde bir araya getirmek ve sergileyebilmek için % 100 el yapımı Anı Çerçevesi burada. 24 adet Pola Kart, 15 adet mini mandal 3 metre dekoratif hasır ip ile birlikte gelen ahşap çerçeveyi ister yatay, ister dikey kullan, fotoğraflarını yerleştirirken sıcacık anıları tekrar an.

6 – Kupa

Soğuk kış günlerinde sevgilinin içini ısıtan sıcak bir çay değil de aşkınız olsa? Bu güzel fikri seçeceğin birbirinden güzel fotoğraflarınızla hazırlayacağın kupa ile taçlandırmak için buraya tıklaman yeterli.

NOT: Belki sen de her yudumda içini ısıtanın sevgilinin güzel gülüşü olsun istersin, kendine de bir tane hazırlamayı unutma.

7- Kanvas Tablo

Hayatının en güzel günleri, yaşadığın her yeni güne fon olsun istiyorsan Kişiye Özel Kanvas Tablolar sana göre.

Sevgililer Günü için birbirinden güzel hediye seçenekleri Sosyopix‘te…

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol