Teknoloji Tutkunu Sevgiliye Yeni Yıl Hediyeleri

Yeni yıl için hediye önerilerimiz son hızla devam ediyor. Sevgiliniz tam bir teknoloji tutkunuysa ve ona nasıl bir hediye alacağınızı bilemiyorsanız işte bu yazıda size cevaplar hazırladık.

Teknoloji sevdalısı bir kız arkadaşınız varsa:

moleskineTeknoloji seven birisi, müzik dinlemeyi de sever diye düşünüyoruz. Kız arkadaşınıza iyi kalitede bir müzik dinleme deneyimi hediye etmeniz onu mutlu edecektir. Urbanears birbirinden güzel tasarımlarını kaliteyle doldurmuş ve ayağınıza getirmiş. Yanında da Spotify üyeliği hediye etmek size kalmış 🙂

Hayatın akışına ayak uydururken Evernote en yakınımız ve hatta kankamız oluyor. O zaman sevdiceğinize Evernote üyeliği içeren bir Moleskine almaya ne dersiniz? İkisinin de tadını çıkarsın.

 

Kız arkadaşınızın yüzünü güldürecek güzel bir önerimiz daha var, o da güzeller güzeli Apple Watch! Bu güzelliğin ve sevimliliğin karşısında gülmeyecek teknoloji tutkunu yoktur, bize güvenin.

Teknoloji benim vazgeçilmezimdir diyen erkek arkadaşınız varsa:

droneDrone ve multikopterler sevgiliniz için yeni harika oyuncak olabilir. O zaman şimdi drone’lar arasında gezinmeye başlayın ve hangisi seçeceğine karar verin. Drone’a GoPro ekleyip harika görseller bulabilir ya da direkt kameralı bir tane seçebilirsiniz. Eğlence başlasın.

 

Lego ve Star Wars güçlerini birleştirdiği günden beri dünya artık daha fantastik. Lego’nun yaşı, Star Wars’un da zamanı yoktur. Daha eğlenceli bir hediye ne olabilir bilemedik.

 

Müziği her yere taşımak için, kablosuz bir hoparlör alın ve sevgilinizle her yeri parti alanına dönüştürün. Enfes ses kalitesi ve Bluetooth teknolojisiyle harika bir deneyim sunan Harman Kardon‘un hoparlörü iyi bir seçim olabilir.

 

Teknoloji bir aşktır ve vazgeçilmezdir. O zaman yeni yıl hediyenizle sevdiğinizin kalbinde yerinizi alın.

Aşk burada!

Farklı bi’şeyler arıyorum diyorsanız, diğer yazılarımıza göz atın:
Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol