Terazi Burcu Kadını

Terazi ve yükselen terazi

23 Eylül – 22 Ekim


Terazi burcundan bahsedilince herkes, dengeden, adaletten, eşitlikten dem vurur. Konu, burcun sadece terazi sembolüne sahip olması mı? Yani terazi görselinden dolayı mı adaletli sayarız onları, yoksa adaletli oldukları için mi terazi sembolünü almıştır Terazi burcu insanları? Terazi burcu, arabulucudur, neşelidir, insanların arasındaki mesafeleri kısaltır, hayatı kolaylaştıracak çözümler üretmekte yeteneklidir, diplomat ruhludur, olayları büyütmeden çözme becerisine sahiptir. İşte bu özellikleri Terazi burcunu adalet ile bağdaştırmamıza destek oluyor.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

TERAZİ
Terazi Burcu Kadını ile Birliktelik Nasıldır?

– Terazi burcu kadını, kolay kolay anlaşmazlığa düşmeyeceğiniz, sıkıntılı durumları çözmek konusunda uzman yapıda biridir.
– Terazi burcu kadını, sosyal ortamlara uyum sağlamak için bir yol her zaman bulur. Arkadaş çevrenizle birlikte dışarı çıktığınızda, elbet bağ kuracağı birini bulacaktır.
– Terazi burcu kadını, güzelliği önemser, güzel olan şeyleri bulup çıkarmayı çok iyi bilir. Güzel giyinmek, güzel görünmek, çevresine güzellik katmak, dekorasyon ve düzenleme konusunda çok başarılıdır.
– Terazi burcu kadını, kavgayı sevmez ve tartışma durumlarından kaçınır. Bu sebeple, gergin bir ortam Terazi burcu için mutlu bir yaşam alanı olmayacak ve onu kaçıracaktır.
– Terazi burcu kadının, yüksek adalet duygusuna değinmeden geçmek doğru olmaz. Adalet duygusu, ilişkinizin her alanında yer alacaktır. Hem hayatı, hem eğlenceyi adil bir şekilde paylaşmak önemli…

Terazi Burcu Kadını ile İlk Buluşma,


– Terazi burcu kadını, ilk buluşmada heyecanlı olabilir. Her ne kadar sosyal tarafı güçlü olsa da, yenilik durumlarında heyecanlanmak da onun özelliğidir.
– Terazi burcu kadınının hafızası kuvvetlidir. İlk buluşmada yapacağınız konuşmalara dikkat etmenizi öneririz.
– Terazi burcu kadınının arabulucu ve orta yolu bulma özelliklerini düşününce, mekan seçimini size bırakacağını tahmin etmek zor olmayacaktır. Güzel bir yer seçin.
– Terazi burcu, gezmeyi, keşfetmeyi sever. Onu yürüyüş için davet edebilirsiniz.

Terazi’nin adaletine, samimiyetine ve sıcaklığına güvenin ve ona güvenle merhaba deyin. Belki de kalbinizin sahibi o olacaktır…

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol