Hayatın En Güzel Hediyeleri

Kurulduğu ilk günden beri, Siberalem’e üye olmak ücretsizdir. Bir rumuz belirlemeniz ve bir e-posta adresinizin olması ücretsiz arkadaşlık sitesi Siberalem’de, üyeliğinizi başlatma ve ücretsiz arkadaş bulma için kafidir.

İnternette çok ünlü olan bir görsel var, “Hayattaki en iyi şeyler bedavadır!” başlığı altında. Görselde de bu bedava olan iyi şeyler yer alıyor:

Sarılmak, Gülmek, Arkadaşlar, Öpüşmek, Aile, Uyku, Aşk, Kahkaha Atmak, Güzel Anlar

İşte bu görsel ve “iyi şeyler” bize anlatıyor ki, her şey, hayatımızdaki iyi insanlarla var. Birine sarılınca, onunla gülünce, onunla arkadaş olunca, sevgiyle öpünce, onunla güzel anılar biriktirince güzel hayat. Peki güzel anılar biriktireceğiniz, nerede bu güzel anıları paylaşacağımız insan diye sorarsanız, sizi memleketin en eski ve en köklü sitesine davet etmemiz kaçınılmaz olur.

Hayatın bu karşılıksız güzelliklerine koşarken, Siberalem’in ücretsiz üyelik ve ücretsiz arkadaş bulma avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Ücretsiz olarak arkadaş bulmak için atmanız gereken ilk adım çok basit, Siberalem’e üye olmak.

 

Siberalem aracılığı ile yeni insanlarla nasıl tanışacağınız ve ücretsiz arkadaş bulma hakkında birkaç kısa madde yazmak isteriz:

  1. Siberalem’e web sitesinden ya da mobil cihazınızdan üye olmak. Böylece artık sistemdesiniz!
  2. Profilinizi doldurmak. Profilinizde kendinizi anlatabilir ve hayatınızdan kareleri fotoğraf albümü kısmınıza ekleyebilirsiniz.
  3. Arama yapmak. Siberalem’den ücretsiz olarak faydalanma seçenekleriniz çok fazladır, arama da bunlardan birisidir. Kriterlerinizi detaylandırır ve size uygun olan kişilerin profillerini hızlıca görebilirsiniz.
  4. Mesaj göndermek. Siberalem’e tamamen ücretsiz olarak Standart Üye olup, üyelik profili oluşturabilir, üyelik profilinize metin ve fotoğraf ekleyebilir, arama seçeneğini kullanabilir ve ilgilenilen kişilere göz kırpması gönderebilirsiniz. Günde 1 kişiye göndereceğiniz mesajların bir kısmı da Standart Üyelik haklarınız arasındadır.
  5. Avantajları hızlandırmak! Gold Üyelik seçeneğine geçiş yaparak, yeni insanlarla tanışma hızınızı artırmak ve daha çok sohbet etmek. Gold Üyelik, Siberalem’in tüm olanaklarını sınırsızca kullanmak demektir.

 

Ne demişler, “Yalnızlık Allah’a mahsus”… O zaman gelin hayatı paylaşacağınız, kah gülüp, kah duygulanacağınız o özel kişiyi Türkiye’nin en kalabalık arkadaşlık platformunda bulun! Siz de vakit kaybetmeden hemen Siberalem’e üye olun!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol