Heyecan Dolu Bir Adım!

ucretsiz arkadaslık sitesi

O ünlü “Aşk Doktoru” filminde ne diyor, “Hayat nefes aldığımız anların toplamından değil, nefesimizi kesen anların toplamından oluşur.” Heyecanlı bekleyiş, her çalan telefona heyecanla koşmak, gelen her mesajı ona yormak… Aramasını sormasını beklemek, buluşma günü iple çekmek, acaba ne giysem diye düşünmek, nereye gideceğinizi planlamak ve dahası… İşte bir arkadaşlık sitesinde yeni biriyle tanışmak böyledir… Ücretsiz arkadaşlık sitesi üzerinden biriyle tanışınca heyecandan yerine duramayanlar için, heyecanı yenme tekniklerini sizler için bir araya getirdik…

Ücretsiz arkadaşlık sitesi üzerinden tanışmak isteyenler buraya!

Öncelikle belirtmek gerekir ki, insan heyecanla, mutlulukla, güzelliklerle yaşar. Hayatınızda bu güzellikleri artırın ve gelecek güzel günlerin kapısını arayın…

Bir ücretsiz arkadaşlık sitesi üyesisiniz ve karşılaştığınız profillerden birinden hoşlandınız. Peki hikayenin buradan sonra nasıl devam edecek?

  • Heyecanlandıran sebeplerden ilki, attığınız mesaja gelen ilk cevap değil mi? O ilk mesajlaşma anı bazen çok sıradan olur ama bazen de heyecan verici… İşte o heyecan verici mesajlaşma anında, işleri sükunetle halletmek için yapmanız gereken, yazacağınız mesajı bir kez sesli olarak kendinize okumanız… Kulağınıza iyi geliyorsa yazın gitsin!
  • İlk telefon konuşması da diğer heyecan noktası olsa gerek… İlk kez onunla konuşacaksınız ve bunun düşüncesi bile sizin heyecandan yerinde duramama sebebiniz mi oluyor. O zaman işleri kolayca halletmek için, hemen aklınızda 2-3 kalıp cümle koyun ve “Ara” butonuna basın. Mesela “Selam, ben Ali, Siberalem’de tanıştık biliyorsun zaten, naber” gibi. Laflarınız hazır olursa temiz bir başlangıç yaparsınız.
  • Esas heyecan burada: İlk buluşma! İlk buluşmanın heyecanı bambaşkadır. Ücretsiz arkadaşlık sitesinde tanıştığınız kişiyi ilk kez kanlı canlı görmek, başka şeye benzer mi hiç… İlk buluşma için önerilerimizi detaylıca işte burada inceledik ama iki satır da burada anlatalım… İlk buluşmada iyi bir izlenim bırakmak için, özgüvenli olun, enerjiniz iyi olsun, konuşmak istediğiniz konuları kafanızdan şöyle bir geçirin, gülümseyin… Bakımlı, temiz, pozitif ve enerjik birisi kesinlikle iyi bir imaj bırakır.
  • Peki ya ikinci buluşma? Burası önemli işte. Aranızdaki iletişimin bir ilişkiye dönüşüp dönüşmeyeceğini gösterecek en önemli nokta bu. İkinci buluşma ve sonrakiler gelirse, anlayın ki aranızda güzel birşeyler filizleniyor.

 

İşte bir arkadaşlık sitesinde biriyle tanışırken sizi heyecanlandıran noktaları genel hatlarıyla bir araya getirdik. Bundan sonrası size kalmış. Hemen Siberalem’e üye olun ve bakın sizin mutluluk yolculuğunuz nasıl olacak…

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol