Uzak Mesafe İlişkisi

Yalnızca uzak mesafe ilişki yaşayanların anlayabileceği, uzak mesafe ilişki yaşamaya hazırlananların da fikir sahibi olabileceği muhteşem bir liste ile karşınızdayız! Uzak mesafe ilişki nedir, neye denir, kimler yürütür, yürütülebilinir bir şey midir?

Her buluşma aslında kavuşmadır…

Her buluşmanız bir kavuşma anı gibi gerçekleşir. Enerjilerin en yüksek olduğu anlardır, normal ilişkilerin sıradan buluşmaları sizin için bir drama sahnesine dönüşür. Bir filmin harika, romantik bir sahnesini yaşıyormuşçasına coşkulanırsınız, bu da ilişkinizin daha tutkulu olmasına sebep olur..

Daha fazla hayal kurmanıza yardımcı olur…

Uzak mesafe ilişkinin en güzel kısımlarından birisi karşınızdaki insanla kurduğunuz sevgi dolu hayallerdir. Aslında bu hem iyi hem de bir açıdan tehlikelidir, bazen kafanızda kurduğunuz hayal bir karaktere dönüşmeye başlar ve karşınızdaki insan hayalinizle uyuşmadığında doğal olarak hayal kırıklığı yaşarsınız bu yüzden görüşmeleri sık tutmanızda fayda vardır.

Okyanus mu iki şehrin arası…

Buluşmalar güzeldir ama ayrılılıklar… Uzak mesafe ilişkilerin en zor aşaması ayrılık günleridir. Bu günler öyle hüzünlü, öyle kederli geçer ki eviniz, kalbiniz sanki cenaze yeri gibi sessiz ama telaşlıdır. Birkaç gün kendinize gelemez, yutkunduğunuzda boğazınızda yumruk hissi ile yaşamak zorundasınızdır. Yüzlerce kilometrelik yollar gözünüze okyanus gibi gelir, giden için mi daha zordur, kalan için mi işte orası belli değildir…

Peki ya güven meselesi…

Bir insana güvenmek zaman ve emek ister. Uzak mesafe ilişkilerin belki de tek zorlu kısmı güven meselesinin sağlam zeminlere oturtulmamasıdır. Kimi eklemiş, kimi beğenmiş, kiminle eğlenmiş gibi normalde önemsemeyeceğiniz soru başlıkları paranoya krizlerine dönüşebilir. Güven duymak zaman ve kabullenme gerektirir!

Her şeye rağmen…

Ona kavuşmak için gün saymak keyiflidir, zaman yavaşlar, mekan anlamını yitirmeye başlar.. Onca mesafe arasında edilen kavgalar, girişilen kıskançlık krizleri, çözülemeyecek sanılan sorunlar yalnızca bir sarılma ile çözülür, kaybolur gider… Sıradan ilişkiler plan yaparken uzak mesafe ilişkilerin hayal kurması ilişkilerini sağlamlaştırır.

Zodyaklı

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol