Ayarlar

“Ayarlar” butonu insanlara genellikle “Eyvah, bir uzay gemisinin dümenindeyim şu an” hissi veriyor olsa da işler Siberalem’in “Ayarlar”ında pek de öyle değil, endişe etmeyin. Siberalem üyeliğinizle ilgili bir takım ayarları bu kısımdan yapabilirsiniz. E-posta bildirim ayarlarınızı, profilinizin arama sonuçlarında gösterilmesi ile ilgili ayarları, şifre değişikliği, e-posta değişikliği gibi düzenlemelerinizi buradan yapabilirsiniz. Gold Üyelik ayarlarınızdan olan Otomatik Yenileme ve Fatura da bu bölümdedir.

Ayarlar başlığı altında olanları kısaca açıklamamız gerekirse:

 

Otomatik Yenileme

Gold üye olduğunuz durumda, Otomatik Yenileme seçeneği size sunulur. Otomatik Yenileme ile ilgili değişiklik yapmak için bu bölümü kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Otomatik Yenileme sayfasını ziyaret edin.

 

E-posta bildirimleri

Bildirimler, Size Uygun Üyeler ve Kampanyalar için mail almak istiyorsanız butonu yeşil/açık duruma getiriniz. Böylece Siberalem’den alacağınız mail ayarlarını tamamlarsınız. Daha fazla bilgi için E-Posta Bildirimleri Ayarları sayfasını ziyaret edin.

 

Profil Ayarları

Profil Ayarları bölümünde Profile Bakma ve Profil Açma – Kapatma Ayarı bulunmaktadır.  Daha fazla bilgi için Profil Ayarları sayfasını ziyaret edin.

 

Hesap Ayarları

Üyeliğinize kayıtlı olan e-postanızı ve Siberalem üyeliği şifrenizi buradan değiştirebilirsiniz. Siberalem üyelik profilinizi tamamen silmek için “Üyelikten Ayrıl” seçeneğini kullanabilirsiniz. Üyelikten ayrıldığınız durumda, profilinize bir daha giriş yapamazsınız, bu üyeliğe kaydettiğiniz e-posta ve kullanıcı adını Siberalem’de tekrar kullanamazsınız.
Facebook ile bağlanan üyelerimiz, yalnızca Facebook ile bağlan seçeneği ile giriş yapabilmektedir. Siberalem.com üyelikleri için ayrı bir şifre bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için Hesap Ayarları sayfasını ziyaret edin.

 

Faturalarım

Gold üyelik alışverişlerinize dair e-arşiv faturalarınızı bu alanda .pdf olarak görebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Faturalarım sayfasını inceleyin.