Üyeliğinize kayıtlı olan e-postanızı ve Siberalem üyeliği şifrenizi buradan değiştirebilirsiniz. Siberalem üyelik profilinizi tamamen silmek için “Üyelikten Ayrıl” seçeneğini kullanabilirsiniz.

E-posta Değiştirme

Siberalem’e kayıtlı e-postanızı değiştirmek için bu bölümü kullanabilirsiniz. Güvenlik için bu işlem sırasında şifreniz de sorulmaktadır. Siberalem fırsatlarından, bildirimlerden ve Size Uygun Üyelerden haberdar olmak için geçerli ve güncel bir e-posta adresi kaydetmenizi tavsiye ederiz. E-posta ayarları hakkında bilgi almak için E-posta Bildirim Ayarları sayfasını inceleyin.

 

Şifre Değiştirme

Siberalem şifrenizi değiştirmek için bu bölümü kullanabilirsiniz. Şifre oluştururken bazı önemli noktalara dikkat etmenizi tavsiye ederiz:

  • Şifre en az 6, en fazla 24 karakter uzunluğunda olabilir.
  • Özel karakter içerebilir.
  • Şifrenizi kolay tahmin edilebilir (sıralı rakamlar ya da rumuzunuz vb.) bir şekilde oluşturmamalısınız.
  • Sisteme Facebook ile bağlanıyorsanız şifre değiştirme fonksiyonunu kullanamazsınız.

 

Üyelikten Ayrılma

Siberalem üyeliğinizi tamamen silmek için “Üyelikten Ayrıl” seçeneğini kullanabilirsiniz. Üyelikten ayrıldığınız durumda, profilinize bir daha giriş yapamazsınız, bu üyeliğe kaydettiğiniz kullanıcı adını Siberalem’de tekrar kullanamazsınız yani hesap kapatma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.
Siberalem’de hesap silme işleminini gerçekleştirmeden önce profilinizi geçici bir süre için dondurmak ya da kapalı hale getirmek için lütfen Profil Açma – Kapatma Ayarı hakkında bilgi alınız. Özellikle Gold üyelik satın almış kullanıcılarımızın, satın alınmış haklarını kaybetmemeleri adına bu seçeneği kullanmalarını tavsiye ederiz.