İçerik

Şikayet Etme

siberalem-logo-native-white 09.41.33

Yardımcı olabildik mi?

Şikayet Etme

Siberalem’i farklı kılan ve diğer arkadaşlık platformlarından ayıran özelliklerinden birisi de aktif ve hızlı çalışan bir editör kadrosuna sahip olmasıdır. Böylece, genel ahlak kurallarına uymayan, kötü niyetli olan ve Siberalem’in üyelerini rahatsız eden kişilerle ilgili şikayetler kısa sürede değerlendirilir ve gerekli işlem yapılır.

Hayatımızdaki tüm iletişim alanlarında olduğu gibi, internette de karşımıza kötü niyetli kişiler çıkabilir. Biz Siberalem olarak, mutlu bir ilişki arayan ve iyi niyetli duygularla Siberalem üyeleri arasına katılmış kişilere pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Üyelerimizden gelen tüm şikayetleri dinliyoruz ve 24 saat içerisinde, çözüm önerimizle birlikte dönüş yapıyoruz.

Siberalem’de biriyle mesajlaşırken, uygunsuz bir durum geliştiğinde ve bundan rahatsızlık duyduğunuzda, mesajlaştığınız kişiyi, mesajlaşma penceresinin sağ üst köşesindeki ünlem işareti ile şikayet edebilirsiniz.

Buna ek olarak, Siberalem’e doğrudan iletmek istediğiniz, görüş, öneri ve şikayetleriniz için de bilgi@siberalem.com adresimizden bize yazabilirsiniz.