siberalem-logo-native-white 09.41.33

Yardımcı olabildik mi?

Profil Düzenleme

Siberalem’e üye olduktan sonra, profilinizi biraz daha çekici hale getirmenizi ve iletişim kurmak istediğiniz kişilere farklı biri olduğunu hissettirmenizi öneriyoruz. Sadece rumuz ve temel bilgilerin yer aldığı profiller, ne yazık ki ilgi çekmiyor. Profilinizi düzenlerken ve geliştirirken neler yapabileceğinizi listelemeye çalışalım:

  • Profilinize kesinlikle en az bir fotoğrafınızı ekleyin. Eklediğiniz fotoğrafın da ilgi çekici olmasına özen gösterin. Bu konuda görüntü kalitesi yüksek, sizi net bir şekilde fotoğraf karesine alan bir selfie ya da iyi bir portre fotoğrafı kullanabilirsiniz. Detaylar için Fotoğraf Ekleme bölümünü inceleyin.
  • Sunuş Başlığı, Kendinizi Anlatın ve Aradığınız Kişiyi Anlatın kısımlarını samimiyetle ve sizi ifade edecek şekilde doldurun.
  • Fiziksel Özellikler, Genel Bilgiler, Tarz/Stil, Yaşam, Aile, Kültür Sanat başlıkları altında yer alan soruları cevaplandırın. Böylece, size mesaj atacak kişilere üzerine konuşmak için iyi konu başlıkları vermiş olursunuz.
    İlgili kısımları doldurunca profilinizin nasıl görüneceğini merak ediyorsanız da, profil sayfanızda sağ üst köşesinde yer alan (Nasıl Görünüyor?) linkine tıklayabilirsiniz. Böylece, profilinizin arama sonuçlarında, diğer üyelere nasıl gösterildiğini görebilirsiniz.

 

Unutmayın, profiliniz ne kadar doluysa o kadar çok Bildirim alırsınız.