Siberalem “Aşk Oyunu” nedir?

Siberalem’e üye olduğunuz andan itibaren, platforumumuzun hareketli dünyasına adım atmış olursunuz. Siberalem, tam da üye olma amacınıza uygun şekilde, yeni kişilerle tanışmanız için üzerine düşen tüm görevi yerine getirir. Aşk Oyunu özelliği de, size uygun kişilerle tanışmanız için geliştirilmiş, romantik bir oyundur.

Aşk Oyunu nasıl kullanılır?

– Aşk Oyunu, Siberalem’e üye olurken kaydetmiş olduğunuz kriterlerinize göre size uygun kişileri karşınıza çıkaran romantik ve eğlenceli bir özelliktir.
– Aşk Oyunu özelliğinde, kriterlerinize uyan, fotoğraflı üyeler size sunulur. Bu üyeler arasından tanışmak istediğinizi sağ tarafa kaydırarak beğenir, sol tarafa kaydırarak da geçebilirsiniz.
– Aşk Oyunu özelliğinde yer alan Çarpı ve Kalp ikonlarından Çarpı’yı kullanarak önerilen kişiyle tanışmayı pas geçen, Kalp’i kullanarak, kişiyi beğenirsiniz.
– Aşk Oyunu’nda sizi beğenen kişiler, “Beğenenler” bölümünde listelenir. Görüntülemek için kredilerinizden kullanabilirsiniz.
– Sizi beğenen kişileri görmek için, üyeliğinize tanımladığınız kredilerinizden kullanabilirsiniz.

Aşk Oyunu, tüm üyelerimizin sınırsız bir şekilde kullanabileceği, hızlıca yeni kişiler ile tanışmayı sağlayan, eğlenceli bir özelliktir.