“Siberalem Çıkartma” Nedir?

Siberalem, üyeleri için gelişmeye ve çeşitli özelliklerle daha eğlenceli hale gelmeye devam ediyor. Sürekli tazelenen kullanımı, gündemi ve teknolojiyi takip eden ekibi ile tek amaç, mutlu yüzlere, güzel birlikteliklere şahit olmak…

Teknoloji ve eğlencenin son zamanlardaki keyifli birleşimi olan gifler ve çıkartmalar, artık Siberalem’de! Siberalem Çıkartmalar, tüm Siberalem üyelerinin kullanımına açık ve herkes tarafından erişilebilir.

Siberalem’den çıkartma göndermek için yapmanız gereken çok basit!

Siberalem Çıkartma nasıl kullanılır?

1) Bir kişiye çıkartma göndermek için, mesaj kutucuğunu açın. O kişiye normal bir mesaj göndermek kadar basit olan, çıkartma göndermeye buradan ulaşacaksınız.

2) Mesaj kutucuğunun sol alt köşesinde iki farklı ikon göreceksiniz. İlk ikon, emoji göndermek için kullanıma açıktır, ikinci ikon ise “Siberalem Çıkartma” göndermek için tasarlanmıştır.

3) Çıkartma ikonuna tıkladığınızda, Sevimli Köpek, Şirin Kedi, Muzip Robot, Sevimli Canavar ve Bebek çıkartmalarının ikonlarıyla karşılacaksınız. Örneğin, Muzip Robot çıkartması göndermek istiyorsanız, Muzip Robot ikonuna tıklayın, Satın Al butonu çıkacaktır. Satın Al butonu ile, kredilerinizden düşerek ‘Muzip Robot çıkartma seti’ne sahip olursunuz.

4) Her bir çıkartma seti ayrı ayrı satın alınarak kullanılır.

5) Satın aldığınız bir çıkartma setini, üyeliğiniz boyunca, tüm mesajlaşmalarınızda kullanabilirsiniz.

6) Beş farklı çıkartma setini de satın almak mümkündür. Kredilerinizden düşerek yapacağınız bu işlem hakkında, Siberalem Krediler bölümümüzden bilgi alabilirsiniz.

7) Siberalem Çıkartma, üyeliğinize tanımlanır. Bu da, isterseniz web sitesi, isterseniz Android işletim sistemli cihazınız, isterseniz de iOS işletim sistemli cihazınız ile üyeliğinize eriştiğinizde bu çıkartmaları kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Siberalem Android ve iOS uygulamaları hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Siberalem Çıkartma, üyeliğinizi daha keyifli hale getirmek için, sadece Siberalem üyeleri için özel olarak tasarlanmıştır.